Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek én ezzel a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek én ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Adott egy srác, aki a barátom (jó barát) és én. Én szeretem a fiút. Ő is szeret engem, de inkább csak barátilag. Viszont az is tény, hogy tetszem neki, és örülne, ha lefeküdnénk. Nem megyek bele. Úgyis csak az kellene neki. Viszont tényleg nagyon szeretem, és sokat jelentünk egymásnak. De ő még nem elég komoly ahhoz, hogy ebből kapcsolat legyen. Én meg így semmibe nem megyek bele. Lesz ebből valaha is bármi? Szerintem, ha lefeküdnénk még azt a kis reménysugarat is elveszteném.
2011. máj. 29. 22:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
na ne adjatok ennyi választ...nem bírom elolvasni ezt a sokat...forever alone...
2011. máj. 29. 22:43
 2/11 Argloss ***** válasza:
100%

Ha tényleg csak barátként gondol rád és csak le akar feküdni veled, akkor semmi nem lesz belőle.

Nem tudom hány évesek vagytok, nem ismerlek benneteket, erről pedig ismeretlenül nem nagyon lehet mit mondani...

2011. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szexbarátság...szerintem kapd el (ne ő téged), de maradjatok barátok. lehet egyébként, hogy átértékelné utána a helyzetet ;)
2011. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
menjek bele? megtenném, mert tetszik, meg szeretem...csak nem szeretném ha utána meg el lennék felejtve. vagy úgy tennénk mintha mi se történt volna
2011. máj. 29. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
ugye lány vagy...?
2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy senki nem válaszol, elég kényes téma:

Fiú-lány barátság. A fiúk tizenévesen nem igazán készek erre, a szex könnyen fontosabb lehet a barátságnál.


Ha tényleg csak barát, akkor éld az életed (mással), ha tényleg a barátod, nem lesz gond.

Ha úgy érzed, hogy több, mint barát, akkor meg kezdeményezz, viszont az már egy mindent vagy semmit játék...


A helyes döntéshez csak te ismersz elég információt...

2011. máj. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:/ veszélyes dolog ez...nagyon nagyot koppanhatok...igazad van utolsó...egyébként természetesen lány vagyok. hogy érted h kezdeményezzek? mit csináljak?
2011. máj. 29. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:

"hogy érted h kezdeményezzek? mit csináljak?"


Tudd meg, hogy mit is akar tőled.

2011. máj. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Menj bele,feküdj le vele.Utána legalább kiderül,hogy akar-e tőled valamit.Ha nem,akkor nem fog keresni.És akkor legalább kiderül a valódi személyisége....Másra sajnos nem jó a szex ilyen helyzetekben.Erre én is rájöttem nemrég.
2011. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ne menj bele. Te magad írtad, hogy nem elég komoly egy kapcsolathoz és tudod, hogy csak azt akarja. Ha jó barát akkor megérti sőt nem is élne vissza az érzéseiddel ugyanis ez az lenne lefekszel vele mert szerelmes vagy viszont ezzel esetleg azt éred el, hogy kevesebb leszel a szemében. A szex nem oldja meg azt, hogy beléd szeressen és utána kihasználtnak érzed majd magad szerintem keress olyat akiről tudod, hogy önmagadért tart tiszteletben legalábbis ha fontos neked a barátságotok. Lehet, hogy rosszul látom a helyzetet, de én a helyedben nem tenném meg bármennyire is szeretem ha az ő érzései teljesen más irányúak. Amit Te magad írtál ugye.
2011. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!