Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a hozzáállás mire jó?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek cukor és gluténmentes diétát írt elő az orvos.


Anyumék is szoktak ilyen élelmiszereket venni nekünk. De ha véletlen vesznek cukrosat akkor jujj azt nem ehetek, de magának megveszi. Pl:


Szokott krémtúrót enni, vettek neki "simát" arra azt mondta nem eheti, viszont magának meg megvette a simát ( akkor nem volt lényeg h mentes legyen)

Ezt nem értem mire jó ( pedig szívesen vesznek neki)..magának ha vásárol nem érdekes..


2022. márc. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
A mentes cuccok drágák, a sima cuccok olcsók. Szeretné, ha mástól a drágábbat kapná.
2022. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha elcsábul, de csak akkor mikor ő akarja. Én is igyekszem tartani a diétát, de ha nagyon megkívánok egy csokit, akkor eszem. Mikor ÉN megkívánok. Nem akkor ha mások vesznek nekem. Lehet akkor épp nem vágyom rá annyira, akkor meg minek szegjem meg a diétámat?

Bunkón utasítja vissza?

2022. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, mint a kettes válaszoló.

Örülök, ha éppen tudom tartani a diétát és nem sóvárgok valami tiltott kaja iránt, ilyenkor elutasítom ha valaki akar nekem adni valamit. Aztán néha beüt a sóvárgás és akkor engedek, de ez a saját döntésem, így is küzdök magammal miatta ilyenkor. Baromira nem könnyű egy totális életmódváltás, nem szeretem, ha nekem valaki olyan ételt vesz, amilyet nem szabadna.

Csak én szeghetem meg a diétámat, és akkor, amikor én akarom, nem kell közreműködés másoktól. Hiába gondolják, hogy ők csak kedveskedni akarnak, de nekem ez inkább bonyodalmat okoz és zavar.

2022. márc. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel arra akar célozni, hogy anyád hagyjon már felnőni, és ne vásárolgasson nektek nasit, mert kinőttetek az ovis korból. Amúgy meg bunkóság olyat venni másnak, amiről tudod, hogy nem eheti. Akkor is, ha néha ő is megveszi magának.


Anyádon kéne állítani, mielőtt elkezdi tartani a gyertyát és abban is ő dirigál, hogy milyen tempóban töcskölsz. Szép módszeresen, jóindulatnak álcázva fogja szétverni a kapcsolatod. Aztán lesztek ti ketten, csak te és anyuci, az egyetlen nő az életedben, és az egyetlen, aki tudja, hogy neked mi a jó.

2022. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Anyum úgy főz hogy ő is tudjon enni belőle. Illetve ha vesz vlmit és előfordul h mégse eheti akkor azt mondja nem eheti de rá 2napra megveszi magának amit előtte anyum akart neki adni.. azt nem eheti,de amit ő vett később azt igen..( hiába ugyanaz a termék és fajta)
2022. márc. 23. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

Akkor simán csak anyáddal van baja. Gyakori eset, amikor ennyire rátelepszik a fiatalokra. Kevés esetben lesz jó vége hosszútávon.


Változatlanul az a megoldás, hogy kiköpöd anyát csöcsét és elkezdesz leválni róla.

Kivéve, ha inkább vele öregszel meg és nem baj, ha csajod elmegy.

2022. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!