Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezzel én bántottam meg őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel én bántottam meg őt?

Figyelt kérdés
A barátom azt állítja nagyon megbántottam őt, amiért kérdeztem tőle, hogy miért nézi a szemem láttára az exei adatlapjait. Azt mondja róluk, hogy ők kuurvááák voltak. Kérdeztem tőle, hogy érdekli őt az exei, miért nézegette őket, egyszer még azt is mondta, hogy nem is csinált ilyet, csak én képzelődöm. Utána meg, hogy csak kíváncsi volt rájuk.
2022. márc. 22. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idióta barom. Exem hasonló kaliber, hülyének nézett egy csomószor.
2022. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lépett túl rajtuk.
2022. márc. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt gaslighting amit csinál, másrészt én nem lennék olyannal aki az exeire így hivatkozik. Nárcisztikus és proli.
2022. márc. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vörös zászló. "Ha megbántalak, én sértődöm meg, ha kimondod amit a szemeddel látsz, hülye vagy. Ami nyilvánvaló, az nem úgy van".

Dobd ezt a barmot nagyon gyorsan, mielőtt tönkretesz.

2022. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!