Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mentek valamerre a parotokkal? Ritkan vagy gyakran? Alap dolog gyakran programot szervezni?

Figyelt kérdés

Kezdtem felni,hogy mi vagyunk "lustak" kimozdulni. Persze egy-egy biciklizes, turazas johet es imadom! De gyakori mozi/vasarolgatas/varosnezes/szauna/wellness nalunk nemigen johet szoba mert megorulunk ha sok es idegesito ember is ugyanott van.. Pl wellness-ezni ugy hogy tenyleg csak romantikusan ketten..lehetetlen..tuti van ott X masik ember. Mozi szinten kozossegi. Moziba neha elmegyunk :D de mindig megorulunk attol hogy 35 percig ropognak a chipssel popcornnal :D


Kicsit azt erzem nekem kell szegyenkezni ha rakerdez barki..akar volegenyem szulei, hogy nah merre jartunk szabadidonkben. Es mindig azt mondjuk hogy otthon pihentunk+foztunk+sutottunk+filmet neztunk+nyelvet tanultunk+takaritottunk stb. Es mindig mindenki a 10.ilyen utan megkerdezi mi akadalya hogy programot szervezzunk ha van ra anyagilag keretunk mert tudjak hogy van arra is penz, megsem arra koltottuk.


Sokszor az zavar, hogy volt aki azt hitte nem lenne 6500 Ft om egy belepore.. De ha 950 ember ott tolong..valahogy nincs kedvem hozza.


Ahol 10-20 fo van korulottunk az kb tokeletes hely. Akar etteremben mikor voltunk, ha pici, csaladias es nehany par etkezett korulottunk nem 250..


N



2022. márc. 23. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
4%
Mióta vagytok együtt?
2022. márc. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

9 eve :) egeszen kamasz kislanykorom ota. Ebbol 10 honapja jegyesek. Meg persze egyutt elunk :D


Es mindig ilyen furak voltunk.. es ez mindenkinek fura. En meg amiatt szegyenkezek hogy X helyre nincs kedvunk menni. Pl erdo bicikli teljesen rendben, de nagy tomeg zaj kevesbe jelenti a kikapcsolodast. Mindenhol azt latom 1000 fele uj programrol csak ropkodnek a kepek pl neten, vagy csak hallom! Ha meg ram is kerdeznek teljesen ki vannak a valasztol hogy otthon voltunk..

2022. márc. 24. 00:55
 3/21 A kérdező kommentje:

Pl nagyon vagytam a wellness elmenyre korabban meg par allati hangos helyre. Belelathattam hogy milyen (most bonyolult lenne reszletezni)- es hat..valahogy nem mozgat meg ha tolem 5 meterre ordit valaki gyereke vagy tolem 3 meterre egymas szajaban vannak. :D Kalandparkba is jartam de akkor meg nem voltunk egy par!


Hat tenyleg kiprobaltam a mar akkor 10en eve kamaszkent hasznalhato palyat. De a 70cm re a se**ggembe levo emberektol nem ment hogy igazan jol erezzem magam. :D

2022. márc. 24. 00:59
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Ti amugy felnott emberek vagytok?


Problemat krealni oda, ahol egyebkent nincsen minek? Ha ti jol erzitek magatokat ugy, hogy otthonulosek vagytok, akkor kinek mi koze hozza? Miert kene megfelelnetek idiota tarsadalmi elvarasoknak? (ahogy te irtad, szegyenkezni).


En sem jarok se moziba, se vasarolgatni, mert ido es penz pazarlasnak tartom. Helyette turazok, via ferratazok, bringazok vagy barmi egyeb a szabadban.

2022. márc. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha ti így jól érzitek magatokat, akkor hajrá. :D
2022. márc. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Mi is ilyenek vagyunk, csak oda járunk ahol nincs ember lehetőleg :-)

Moziba 1x voltunk a 1,5 év alatt, mindig letöltünk aztán összebújva megnézzük.

Étterem, wellness soha, utáljuk a wellnest, viszont enni a saját főztünket szeretjük.

Túra, kirándulas, a telken kapirgálás - ezt szeretjük mindketten igy tudunk pihenni.

50 leszünk.

2022. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Minden hétvégén csinálunk közös programot, legyen az barátokkal való házibuli, családlátogatás, mozi, szabadulószoba. Szabadságon avagy hosszúhétvégén pedig általában elutazunk, avagy több elmenős programjaink vannak.
2022. márc. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
43%
Mi is hasonlóak vagyunk. Mondjuk nekem megvannak már a stratégiáim, hogy hogyan menjek izgibb helyekre :D. Pl. strandra úgy megyünk, ha hétköznap nem megy, hogy vasárnap és nyitásra. Akkor aztán senki nincs, és 11-12 óráig még kontrollálható az embermennyiség. Vagy ha nagyritkán koncertre akarok menni, szintén olyan bandára, aki hétköznap játszik, magyar és a Budapest Parkban. A terasz ilyenkor egész kellemes tud lenni. De azért ezt is módjával. Mi egészen élveztük a covidot is 😄
2022. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
33%

Én nem. Állandoan lemondok mindent. Pl hiv ebédelni meg a szüleihez, ugrálóvárba, haverjaihoz.

Nekem mindennel van vmi bajom


Pl kajánál sokkal gyorsabban eszik es mindig azt várjuk én mikor fejezem mar be.igy utálok menni.

Rokonainál zavarban vagyok es szorongok.

Ugrálovárba vasarnap kene menni mikor másnaposak vagyunk.

A haverjai bekóstolgatnak beszologatnak humorizálnak. En nem tudom lereagálni nem passzolok kozejuk.

2022. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Először mi is úgy éreztük, hogy gáz, hogy nem nagyon mozdulunk ki. Kevés barátunk van, akik hol jelen vannak, hol nem., ugye mindenkinél zajlik az élet. Aztán rájöttünk, hogy szeretjük. Sok választásunk nem volt covid alatt. Kiéltük az itthon együtt mindent. Biciklizni, görkorizni eljártunk, de mindketten utáltuk a maszkos mizériát, ugyhogy benti helykre nem mentünk. Most, hogy nyit minden, meg tavaszodik is van mehetnékünk. De szerintem így sem fogunk hú de sokat menni. 1-2 koncert vagy buli egy hónapban bőven elég, esetleg mozi, múzeum.

Inkább a szabadidős programok jönnek be, mint a kirándulás, biciklizés, tollas. Nagy tervünk a teniszezés, most már nézhetünk hozzá pályát is.

Venencei tó kör biciklivel. Szeretnénk hegyet mászni. A nyár meg van oldva kb a szüleimnél, mert van medence, és vidék lévén szintén jó kis biciklizgetés.

Mostanában a barátaink is előbújtak a téli álmukból, van, hogy felugranak egy kávéra, néha társasoztunk. Nagyobb kinti programra nem vevők, legutóbb is csak fagyizni voltunk.

De mi igazából ketten szeretünk mindent csinálni elszigeteltebben, akárcsak ti. Nincs ezzel semmi gond. Néha felüdülés, amikor külön külön meglátogatjuk a szüleinket, vagy mint mondtam, jönnek a barátok. De amúgy ezt szeretjük mindketten.

Tőlünk is kérdezgetik.

Amúgy itthon is jó programjaink vannak. Belekezdtünk egy 3000 darabos kirakóba, Just Dancelni szoktunk, kertészkedünk, együtt készítjük pl a húsvéti tojásokat előre, de szoktunk egyéb kis kézműves kreatív dolgot alkotni, az mindig jó móka. A kinevet a végén sem tudjuk megunni. Sakkozunk. Most tervezünk egy tisztasági festést. Igazából szinte mindegy mit, a lényeg, hogy együtt ötletelünk, tervezünk megvalósítunk.

Amúgy egy játék van jöttünk össze, van egy baráti társaságunk online. És annak ellenére, hogy egy széken ülünk egész este, abszolút szociális estéket élünk. Mindenki messze lakik, talán most majd össze hozunk egy találkozót.

De nem véletlenül dolgozunk mindketten home officeban.

2022. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!