Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mentek valamerre a parotokkal? Ritkan vagy gyakran? Alap dolog gyakran programot szervezni?

Figyelt kérdés

Kezdtem felni,hogy mi vagyunk "lustak" kimozdulni. Persze egy-egy biciklizes, turazas johet es imadom! De gyakori mozi/vasarolgatas/varosnezes/szauna/wellness nalunk nemigen johet szoba mert megorulunk ha sok es idegesito ember is ugyanott van.. Pl wellness-ezni ugy hogy tenyleg csak romantikusan ketten..lehetetlen..tuti van ott X masik ember. Mozi szinten kozossegi. Moziba neha elmegyunk :D de mindig megorulunk attol hogy 35 percig ropognak a chipssel popcornnal :D


Kicsit azt erzem nekem kell szegyenkezni ha rakerdez barki..akar volegenyem szulei, hogy nah merre jartunk szabadidonkben. Es mindig azt mondjuk hogy otthon pihentunk+foztunk+sutottunk+filmet neztunk+nyelvet tanultunk+takaritottunk stb. Es mindig mindenki a 10.ilyen utan megkerdezi mi akadalya hogy programot szervezzunk ha van ra anyagilag keretunk mert tudjak hogy van arra is penz, megsem arra koltottuk.


Sokszor az zavar, hogy volt aki azt hitte nem lenne 6500 Ft om egy belepore.. De ha 950 ember ott tolong..valahogy nincs kedvem hozza.


Ahol 10-20 fo van korulottunk az kb tokeletes hely. Akar etteremben mikor voltunk, ha pici, csaladias es nehany par etkezett korulottunk nem 250..


N



2022. márc. 23. 23:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
73%

Én inkább pont az ellenkezője vagyok, mint amiket itt jó páran a kérdezővel együtt leírtak. Szeretünk kimozdulni és esményekre, éttermekbe, pubokba, bulikra járni, wellnessezni, utazgatni, de ugyanúgy sétálni a természetben és biciklizni. Minket, de legfőképpen engem nem zavar a tömeg. Két hete hétvégén is egy nagyobb gasztro fesztiválon vettünk részt, jó sok emberrel.


Nem azt mondom, hogy nem esik jól, hogy bekuckózzunk otthon a társammal és megnézni egy filmet. Mi olyanok vagyunk hogy otthon simán ketten is tudunk bulizni ha úgy adódik. :). Vannak napok, amikor bizony jól esik az otthon lét, és nem a hét mindennapján mozdulunk ki.


No de nekem unalmas lenne a folyton otthon ülés, bezárkózás. Kellenek az emberi kapcsolatok, programok. Így is elég elszigetelt a társadalom, az internet meg az elmúlt 1-2 év nyavalyája betett.

Úgy gondolom fiatalok vagyunk. Bár ha belegondolok még a szüleink is jönnek-mennek, szóval ez sem kor függvénye. Na hát kinek mi. :)

2022. máj. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!