Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mentek valamerre a parotokkal? Ritkan vagy gyakran? Alap dolog gyakran programot szervezni?

Figyelt kérdés

Kezdtem felni,hogy mi vagyunk "lustak" kimozdulni. Persze egy-egy biciklizes, turazas johet es imadom! De gyakori mozi/vasarolgatas/varosnezes/szauna/wellness nalunk nemigen johet szoba mert megorulunk ha sok es idegesito ember is ugyanott van.. Pl wellness-ezni ugy hogy tenyleg csak romantikusan ketten..lehetetlen..tuti van ott X masik ember. Mozi szinten kozossegi. Moziba neha elmegyunk :D de mindig megorulunk attol hogy 35 percig ropognak a chipssel popcornnal :D


Kicsit azt erzem nekem kell szegyenkezni ha rakerdez barki..akar volegenyem szulei, hogy nah merre jartunk szabadidonkben. Es mindig azt mondjuk hogy otthon pihentunk+foztunk+sutottunk+filmet neztunk+nyelvet tanultunk+takaritottunk stb. Es mindig mindenki a 10.ilyen utan megkerdezi mi akadalya hogy programot szervezzunk ha van ra anyagilag keretunk mert tudjak hogy van arra is penz, megsem arra koltottuk.


Sokszor az zavar, hogy volt aki azt hitte nem lenne 6500 Ft om egy belepore.. De ha 950 ember ott tolong..valahogy nincs kedvem hozza.


Ahol 10-20 fo van korulottunk az kb tokeletes hely. Akar etteremben mikor voltunk, ha pici, csaladias es nehany par etkezett korulottunk nem 250..


N



2022. márc. 23. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Mi is ilyenek vagyunk. Mi imádunk összebújva együtt filmezni, együtt csinálni itthon dolgokat. Néha csak fekszünk az ágyon szemben egymással és marha jókat beszélgetünk. 7 éve vagyunk együtt.


Néha bejatszik egy mozi, kirándulás. De nekünk mindegy mit csinálunk és hol, csak együtt legyünk.


Amíg mindketten így vagytok ezzel, semmi gond.

2022. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
😍😍
2022. márc. 27. 13:39
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
11- és vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy mindkettőnk emberekkel foglalkozik. Én eü, párom rendőr. Legkevésbé sem vágyunk a tömegre, emberekre. Csak a nyugalomra, szeretetre és egymásra. Nekünk ez így jó, a mis kis világunkban elvagyunk. :)
2022. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Megkonnyeztem😍😍😍

Legalabb nem vagyunk egyedul. Szabad idonkben orulunk ha nem kell masokat elviselni.

:(

Lelkileg ezzel bantottak minket egy csomoszor :( h milyen gazak vagyunk.

:D


Szerintem ok a gazak.

2022. márc. 27. 15:52
 15/21 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó mondatodon a hangsúly. Mi az hogy gáz? Minden nézőpont kérdése. Ők meg járatják minden hétvégén a hiteleket ilyen wellness olyan.... aztán pafff szart sem ér a kapcsolata, szakítás. Soha nem érdekelt mások véleménye minket
2022. márc. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor nem irtal volna ide! Es nem gondolkoznal ezen: hisz: nem erdekelne!
2022. márc. 27. 17:30
 17/21 anonim ***** válasza:
15%

Miután benned is felmerült, akkor talán kezd megjönni az eszed! Elég gázul írsz, nyilván az életben is ilyen vagy.

Az meg hogy tinikorod óta nem volt egy normális pasi az életedben az csakis a te nyomorod.

Az azért elég tré mikor a punnyadós öregeknek is lassú és gáz az életviteletek!

Ennek a kapcsolatnak legkésőbb 8 éve véget kellett volna érnie.

Nyugi, ami késik az nem múlik, csak közben az éveket b.ol el!

De te tudod!

2022. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a külvilágnak megfelelni? Ha nektek így jó, akkor csak így tovább.
2022. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Jezusom azert itt vannak lelki nyomorodottak is.

Meg ertelmesen irni kepes kommentelok.


Kerek mindenkit :D hogy az emberi alap norma szerint probaljon meg ember szeruen kulturaltan viseljedni ha elter a velemenye! Fogalmazzon kulturalt modon es ne ocsmanykodjon.


Koszi :D


Igeen nekunk igy joo! A kulvilag ugyanugy velemenyezi es neha zavaro.

2022. ápr. 5. 11:20
 20/21 A kérdező kommentje:

Akinek nem inge, kerem ne vegye fel magara.

Koszi :D :D

2022. ápr. 5. 11:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!