Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdeklodik azutan akivel anno megcsalt?

Figyelt kérdés

Tinikorunkban majdnem jártunk, kapcsolat eleje volt, es szerelem, csak epp ranyomult a bnőm mint egy r.banc egy az egyben. A "barátom" elkezdte neki csapni a szelet pofátlanul, engem lesz.rva, mire bnőm közölte vele hogy off, mert csak szórakozott(bnomnek van/volt is baratja akit szeret es csak egojátekokat jatszik pasikkal)


Szépen otthagytuk a srácot. Én dühvel es megalázva.


Erre felnövünk. Eltelt 10 év.

En sok kudarcos kapcsolattal mögöttem megtörten, kihasználva megcsalva kidobva, ő meg elzüllve drogozva egyedul szakitas utan


Találkoztunk baráti alapon hogy iszunk.(en szerelmi bánattol)


Erre összejottunk mert igazi szerelem lett. Rengeteg ölelés bújás, lassan eljegyzés stb minden szuper volt EDDIG.


A napokban elhangzott ugyanis egy kozos ismerőstől az ominozus bnőm neve. A páromnak egybol felcsillant az erdeklodese az illetőt rola akarta faggatni.


Ebbol akkora balhe lett koztunk hogy szakitottunk is, mert a parom ugy reagált hogy ahelyett hogy megnyugtatott volna neki állt hazudni orditani velem es fenyegetozni. (En meg ugy vagyok vele az kiabál, akinek ég a háza..)


Mélypont. De erre nagynehezen kibékültünk es a parom azzal jön hogy felejtsük el a multat. (a tinikorom miatt gyakorta féltékeny, mert anno erkölcstelennek tartott engem es ma is bizalmatlan, tehát neki is nekem is el.kellene felejtenunk mindent ami tinikorunkban történt velünk ahhoz, hogy előre nézzunk és a mát, hogy majd'30 évesen kik vagyunm)


Ez eddig jogos, rendben is lenne.

De még mindig áll a kérdés mivel válasz helyett orditott, hogy minek érdeklodik a bnőm után a jelenben?(aki amugy azota boldog hazasságban stb van)



#tini megcsalás #felnőtten ujrakezdés
2022. márc. 25. 16:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

*ha esetleg egy ferfinek van is aki után epekedne a párja mellett de nem csalná meg a másikat, a tagadás érthető.


De ez a túlzott reagálás már gyanús.

2022. márc. 25. 19:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj azért furcsa ahogy reagált orditozott .Tarsd nyitva szemed sztem.
2022. márc. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

De ez kit érdekel? Meg akar verni, mert feltettél egy jogos kérdést. Hazudik. Más után vágyakozik. Normális nő egy életre elfelejti.

Te meg elkezded kimagyarázni, hogy nincs azzal baj, ha a barátnőd minden pasiddal kikezd, miközben férjnél van, és a pasid biztos hűséges...

Edd meg amit főztél! De utána ne írj ki hetente kétszer kérdést, hogy miért xar a kapcsolat!

2022. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznèk vele .Tudom nagy csalódàs eza pali de ha már más nő után érdeklődik akkor sztem már gyanakodhatsz hogy elcsàbult az elején mikor már veled ismerkedett komolyodott a dolog .Ha szeret akkor offolja a bnődet és nem orditozik itt egyedül neked van okod kiakadni rá .Ez nem elfogadható ahogy ő reagált .Én ultimátumot adnèk neki vagy befejezi vagy mehet amerre lát .
2022. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Meg ha összefuttok a bnőddel akkor is illene a bnődnek ugy viselkednie hogy tiszteletet megadja nem flörtöl a pasiddal tudtára kellene adnod hogy ez neked rosszul esik. Ha igaz bnőd akkor tiszteletben tartja a kèrèsedet plussz a pasidnak is igy kell tennie .
2022. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!