Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak róla ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak róla ha nem vállal fel?

Figyelt kérdés

Nem akar Facebookra közös fotót, nem akarja hogy kapcsolatban legyünk FB-on.

Szülei, én szüleim, barátok előtt nem akarja hogy megpusziljam, átöleljem.


A magyarázat hogy ő szégyenlős és ő senkivel nem akarja megosztani a privát, intim életét és szerinte ezek annak minősülnek.


Csak én tartom ezt átlátszó, nem hihető indoknak? Rosszul esik arra gondolok mintha szégyenlene mások előtt.


Ő a lány, én a fiú és 25 felett vagyunk mindketten


2022. márc. 25. 19:11
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
99%

Nem ismerjük a dolog hàtterét.


Ismerősök, csalàd, nyilvànossàg előtt felvàllal?


Ha nem, rossz hírem van...

2022. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
31%
6 evig voltam egyutt a baratommal, es sose posztol egyikunk se….semmit. Mindkettonknek uez volt a velemenye,mint a baratodnak….
2022. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"Ismerősök, csalàd előtt felvàllal"


Nem engedi, hogy megpusziljam, megöleljem. Szóval szerintem nem vállal fel.


Van egy olyan érzésem egy ideje hogy csak szórakozik... Ezek szerint nem fals érzés volt...

2022. márc. 25. 19:24
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
Miért vagy még vele?
2022. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Ok nem engedi, de a szülei/barátai tudják, hogy együtt vagytok vagy sem?
2022. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Féltékeny is lehet.


En face re pl.azert nem teszem ki ha van barátom, mert a "bnőim" egybol ráhajtanak. Kezdve azzal hogy jelolikaztán a hatam mogott provatoznak vele stb.

Nem a pasi miatt, hanem mert velem szemetek. Mindegy milyen pasim van megy a flört

2022. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De ismered a családját?
2022. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
43%

Én együtt elek a párommal, mégsem posztolgatjuk ezt. Ki sincs téve, hogy kapcsolatban vagyunk. Aki ismer minket az tudja, aki nem, annak meg mi köze hozza? Szerintem teljesen rendben van ez a része.

Lehet, hogy a családjának azért nem vállal fel,mert nem jó velük a kapcsolata. Ha viszont a barátai előtt sem vállal fel, akkor nem érdemes benne maradnod ebben, mert nem tekint a párjának.

2022. márc. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Nem ertem miert pontoztatok le, csak meg akartam nyugtatni a kerdezot,hogy tok normalis, ha valaki nem szereti kirakni a kirakatba
2022. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%

6-os:

Rossz hírem van: azok nem a barátnőid. És ha ezt tudod, felesleges ismerőseid legyenek a facebookon.

2022. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!