Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak róla ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak róla ha nem vállal fel?

Figyelt kérdés

Nem akar Facebookra közös fotót, nem akarja hogy kapcsolatban legyünk FB-on.

Szülei, én szüleim, barátok előtt nem akarja hogy megpusziljam, átöleljem.


A magyarázat hogy ő szégyenlős és ő senkivel nem akarja megosztani a privát, intim életét és szerinte ezek annak minősülnek.


Csak én tartom ezt átlátszó, nem hihető indoknak? Rosszul esik arra gondolok mintha szégyenlene mások előtt.


Ő a lány, én a fiú és 25 felett vagyunk mindketten


2022. márc. 25. 19:11
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

"szülei/barátai tudják, hogy együtt vagytok"


Azt mondja igen, de mivel még szinte a kezét sem foghatom meg előttük szkeptikus vagyok hogy igazat mond-e. Megkérdezni meg elég ciki lenne tőlük hogy elmondta-e nekik.

2022. márc. 25. 19:46
 12/29 anonim ***** válasza:
11%
10 fugges van. Mert viszont olyan dolgokban segitenek ami nekem kell. Plusz jo ha tudom mi van veluk es merre vannak hogy ki tudjam őket kerulni. Szoval a tiltassal pont magam ellen tennék. Igy "muszajbnők" nem igazi bnők
2022. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
13%

*De szoval jobb ha tudok roluk infokat. Azzal ha kizárom őket ugy árthatnak nekem ahogy nem szégyellik.

Jobb az ellenséghez kozelebb lenni...

2022. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
19%
hogy ne tudjanak hátba támadni
2022. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
6-12-13-14: Te gondolom valami 16-7 éves kamasz lehetsz.
2022. márc. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
0%

15

Nezz pl egy kollegat. Lehet az életben leápolná a pasidat mégis vele kell egyuttdolgoznod es jobb ha egyutt tudtok mukodni..

Vannak helyzetek amikor ugy nem kell vagánykodni azzal, hogy pasim van

2022. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
13%

Ja es csavar: plane ha az ő exe a pasid.

Az elet nem mindog egyszeru.

2022. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

Ja es minel jobban tapadsz valakire az annal nqgyobb kigivas is szokott lenni másnak.


Pont hogy vannak tapasztalataim.

2022. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
46%

Miért lettem lepontozva?

8-as vagyok.

Ha jó egy kapcsolat, akkor azt az időt a paroddal töltöd és nem azzal, hogy világgá kurtolod, hogy mid van. Volt olyan kapcsolatom, amit tönkre tett ez a dolog, illetve akik nagyon villognak a kapcsolatukkal, ott nagyon sokszor kiderül, hogy valami nagyon nem okes a kapcsolatban.

Nem kell egyet érteni, de nem értem a lepontozast, pláne, hogy egy logikus ellenérvet nem kaptam :D


23N

2022. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!