Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemző az, hogy minél többet, minél nagyobbat csalódsz, annál kevésbé vágysz arra, hogy megint legyen párkapcsolatod? Vagy csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Pl (bár csak 5 férfival volt kapcsolatom), de a szex sem volt igazán jó egyikükkel sem, volt aki önző volt, volt aki túl gyors, stb. Az önkielégítés sokkal jobb érzés nekem, mint lefeküdni valakivel.

Többször éreztem úgy, hogy a pasik valami szexrobot-házicseléd szerepet próbálnának rámerőltetni, ami nekem nem igazán jön be.

Ezeknek a tapasztalatoknak köszönhetően valahogy nincs is kedvem ismerkedni, sőt. Jól elvagyok egyedül, mégis furcsa a gondolat, hogy lehet, többé nem lesz senkim, egyedül fogom leélni az életem.


2022. márc. 26. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok emberre jellemző. Hasonlóan vagyok én is. Voltak kapcsolataim, de rájöttem, hogy egyszerűen az emberek többsége alkalmatlan arra, hogy lojális társ legyen. Nem hiszem, hogy kifogom majd az egy csodát.
2022. márc. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam pont fordítva volt. Több csalódás után sokkal jobban megbecsültem a normális párkapcsolatomat. Pont azért teszek sokat a kapcsolatomért, mert tudom, hogy hosszú út vezet odáig, míg találsz egy normálisat. Ha valami vita vagy hullámvölgy van a kapcsolatomban, akkor mindig eszembe jutnak a korábbi pasik, és rájövök, hogy ezt nem szabad elrontani.
2022. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: ha találnék normálisat, biztos én is így lennék vele. De most még ott tartok, hogy semmi motívációm sincs az ismerkedésre, minden porcikám tiltakozik egy újabb kapcsolat ellen :(
2022. márc. 26. 16:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyébként valószínűleg találhatnál könnyedén normális pasit, csakhát azok meg kinézetre nem felelnének meg... Így valóban nehéz lesz.
2022. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

igen, annál kevésbé bízol meg a másikban és annál több kételyed van...

jobban meg kell ismerni a másikat.

2022. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
4: ez pont nem így van. Volt olyan párom, aki saját bevallása szerint is "egy fokkal sem volt szebb az ördögnél" (és ez tényleg így volt). "Cserébe" viszont egy rendkívül önző pasi volt, mind a szexben, mind egyéb dolgokban.
2022. márc. 26. 17:01
 7/15 A kérdező kommentje:
4: nincsenek extra elvárásaim, főleg, hogy én is egy teljesen átlagos, szürkeegér típusú nő vagyok.
2022. márc. 26. 17:02
 8/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon szépek ezek az "én nem vagyok felszínes" szövegek. Miért, itt bárki az? Nevetséges, hogy a való életben valahogy látni, hogy milyen embereket választ mindkét nem, amikor sír, de valahogy itt ilyen nincs. Sőt, sokan előszeretettel hangsúlyozzák, hogy nekik mennyire rossz külső is bejön és még ronda emberekre is mentek...

Amíg magaddal sem vagy őszinte, felesleges rád minden szó.

Amúgy fizetek 15.000 forintot, ha találsz 3 kérdésnél, 3 válaszolót, ahol az illető elismeri, hogy rosszul választott vagy felszínesen.

2022. márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: nem igazán értem, mit szeretnél bebizonyítani... Épp elég, ha én tudom, hogy nálam a külső azért sem számít, mert én sem vagyok modell szépségű. Nyílván az is közrejátszik, hogy nem jó természetű férfiakat fogtam ki, de nem is írtam az ellenkezőjét. Bár ki tudja, lehet, hogy normális embert kifogni tényleg annyira nehéz, mint ahogy a 2es is írja...
2022. márc. 26. 18:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Hat, igen... Haritani egyszerubb, mint magadba nezni, ugye?

Nincs mit bizonyitani. Te magad bizonyitod.

2022. márc. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!