Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jellemző az, hogy minél többet, minél nagyobbat csalódsz, annál kevésbé vágysz arra, hogy megint legyen párkapcsolatod? Vagy csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés

Pl (bár csak 5 férfival volt kapcsolatom), de a szex sem volt igazán jó egyikükkel sem, volt aki önző volt, volt aki túl gyors, stb. Az önkielégítés sokkal jobb érzés nekem, mint lefeküdni valakivel.

Többször éreztem úgy, hogy a pasik valami szexrobot-házicseléd szerepet próbálnának rámerőltetni, ami nekem nem igazán jön be.

Ezeknek a tapasztalatoknak köszönhetően valahogy nincs is kedvem ismerkedni, sőt. Jól elvagyok egyedül, mégis furcsa a gondolat, hogy lehet, többé nem lesz senkim, egyedül fogom leélni az életem.


2022. márc. 26. 15:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10: hát igen, közhelyeket mondani is egyszerűbb, mint tényeket mondani... ;D
2022. márc. 27. 07:39
 12/15 anonim ***** válasza:
#11: Az ugye megvan, hogy te mondtal kozhelyeket?
2022. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12: nem, én tényeket mondtam, sajnos. Ez pedig egy meddő vita, szóval bocs, de már nem fogok reagálni, ha írsz
2022. márc. 27. 14:30
 14/15 anonim ***** válasza:
A tény az, hogy nem találsz megfelelő pasit, mások viszont igen. A kritikát meg képtelen vagy kezelni.
2022. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyugalom, a másik oldal is szenved. Ahogy normális férfit úgy normális nőt se könnyű találni. Amúgy szerintem a mostani kapcsolatoknak lejárati ideje van, mint a tejnek. Egy személyes vélemény a sexel kapcsolatban, ha megengeded… Amikor a nő jól lakik, akkor a férfi is elkezd éhezni. Meg fogod unni azt is mondván neked elég (persze évek múlva).
2022. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!