Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban is tilos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban is tilos a lánynak kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Eddig két barátnőm volt.


Az elsőnél én kezdeményeztem és 2 évig tartott. Ez idő alatt szinte egyszer se kezdeményezett, mindig nekem kellett. Magától nem jött oda, nekem kellett mondani mindig. Egy idő után már én is egyre kevesebbszer kezdeményeztem, majd a végén már úgy voltunk csak mint két idegen, úgyhogy szakítottam.


A másodiknál is ugyanez volt, de fél év után elegem lett ebből.


Most két eset lehetséges. Ez a normális és nekem különleges elvárásaim vannak egy lánnyal szemben. Vagy véletlenül pont olyanokat fogtam ki, akik sose tudnak kezdeményezni és ez a különleges.


A lényeg, hogy nekem ez nem jó. Nekem szükségem lenne arra, hogy a lány is csináljon valamit ne mindig minden az én dolgom legyen. Különben akkor minek vagyunk együtt, mitől párkapcsolat ez, nem értem.


2010. szept. 14. 12:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy ilyen lányok is vannak. :P:P Abszolút nem kell tőlem könyörögni semmit, odaadó típus vagyok, csak ezt viszonzásként is jólenne átélni. :) Hát majd akkor próbálok ilyet keresni, csak ez tényleg olyan zsákbamacska dolog, hogy előre nem lehet tudni. Ráadásul nekem kell az első lépésekete megtenni így rá lehet fogni arra, hogy az én dolgom, így sokáig nem derül ki hogy később már aktívabb lesz e a lány. Meg az is kifogás lehet, hogy félénk a lány és ilyenkor ezzel is lehet kifogásokat találni jó ideig.
2010. szept. 14. 15:06
 12/12 A kérdező kommentje:

"talán túl fiatal és félénk lányokat fogtál ki, nem?"


Én se vagyok az a szívtipró típus, meg öreg se mégis tudtam közeledni mindig, nem hiszem, hogy ez a baj. Most már parázok attól, hogy megint ilyet fogok ki, nem is nagyon van kedvem ismerkedni. :S

2010. szept. 14. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!