Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire általános és rendjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános és rendjén való egy kapcsolatban hogy a férfi haza adja a teljes fizetését?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 16:46
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk hasonló, de nem teljesen. Nálam van a bankkártyája. A saját fizum, mondjuk 250, abból ~170 elmegy a számlákra, hitelem van, lakbér (jelképes), szóval minden ami utalásos-csekkes, én tartom számon. Az ő kártyájáról megy minden ami bevásárlás, ő a telefonjával fizet a tankolásért, rendel magának kaját, ilyenek. Nem tudom mennyit költ, nálam kicsivel többet keres, azért rákérdezek, ezt vagy azt megvehetjük-e (pl egy új szőnyeg 20.000-ért)

Szerintem ez így maximálisan élhető, közös is, meg nem is

25N

2022. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

#20


Igen, dolgozik ezért is vagyunk külön kasszán, a költségeket pedig nagyjából felezzük a saját dolgainkat pedig magunknak fizetjük. Na most ezzel a fizetés hazaadással szerintem ő járna jól én meg nem.

2022. márc. 28. 17:47
 23/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha külön kassza van, akkor mi köze a te fizetésedhez?
2022. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
94%
Neked milyen leosztás tetszene?
2022. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
45%
Mik az ő cuccai? Neked kellene fizetni a fodraszt meg a körmöst és a dm kiadását?
2022. márc. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
40%
És ha félretesztek a gyerekre,a te pénzéből és közben szétmentek,akkor gondolom az majd nekimarad,ugye? Ne légy naiv.Mindenki a saját pénzével gazdálkodjon.Ki tudja hogy mi állhat a háttérben.
2022. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Nekem a mostani közös kassza nagyon megfelelő, neki nem. Ezért érdekel máshol hogy megy.
2022. márc. 28. 17:59
 28/37 anonim ***** válasza:
Mi elvileg közös kasszán vagyunk, vagyis nincs én pénzem, te pénzem. De külön bankszámlára jön a fizetésünk, ő fizeti a hitelt és a rezsit, én az egyéb kiadásokat, kb. azonos összegben. A megmaradt pénz a saját számlánkon marad, a nagyobb kiadásokat megbeszéljük, és eldöntjük épp melyik számláról fizetjük. Kisebb dolgokat, mint ruha, sportszer, stb. mindenki fizeti a számlájáról. A férjem többet keres, de általában többet is költ, pl. elektronikai cikkekre, 100 ezer Ft fölötti fejhallgatót vett, de én ebbe nem szólok bele. Minden hónap végén összeírjuk a bevételeinket, kiadásainkat (nem részletesen), csak hogy lássuk hogy állunk. Én jóval több "ingyen" munkát végzek itthon.
2022. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
54%

25-ös:

Láttam már itt olyan kérdést, ahol a kérdező leírta, hogy ő szép festett, frissen vágott hajú, festett körmű, pattanástalan, sosem szőrős, enyhén sminkelt, csinosan öltözködő stb. lányt keres. Ha valakinek ilyen konkrét elvárása van a barátnője felé, akkor adjon is bele. Nem azt mondom, hogy mindent fizessen, inkább csak legyen felesbe. Ha az ilyen elvárásoknak én meg kell feleljek, és saját pénzből kell finanszírozzam, akkor soha a büdös életbe nem fogok tudni félretenni, mert egyedül nagy kiadás. Nehogy azt hidd, hogy jókedvemből megyek el a gyanta kínzó fájdalmára.

2022. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, 25-ős.


Tudok milyen a gyanta, egyszer én majd leestem az ágyról annyira megszédültem a fájdalomtól. De akkor se várnám el hogy a saját kiadásaimat a másik pénzéből fedezzem főleg ha dolgozik és nem számolatlanul ömlik hozzá a pénz. Aki havi sok milliót vagy tízen milliót keres annak havi néhány tízezer nem összeg amit a barátnője elszór a szépségszalonba. De havi 350 ezerből ez már sok.

2022. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!