Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire általános és rendjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános és rendjén való egy kapcsolatban hogy a férfi haza adja a teljes fizetését?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 16:46
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

#28


Ez inkább a közös kassza, mint a férfi hazaadja a fizetését kategória.

2022. márc. 28. 18:14
 32/37 anonim ***** válasza:
32%
28-as vagyok. Igen, miért kéne a férjnek odaadni a teljes fizetését? Mintha totál hülye lenne, aki nem tudja kezelni a pénzt. Nálunk a kezdetektől fogva az jött be, hogy a hónap végén átbeszéljük a pénzügyi dolgokat, így tisztában vagyunk vele, hogy merre haladunk. Voltak nehezebb időszakaink is, meg bőségesek is, mindig ehhez igazítjuk a dolgokat.
2022. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Ez alap.


Én a legjobb barátommal élek, és mi is összedobjuk, pedig félig közös, félig külön kasszán vagyunk.

De egyenlőre a fizetése 90%a a számlámon landol.

(Rólam megy az albérlet, a kaják vásárlása, meg úgy majdnem mindenért én járok el, vagy ha együtt, akkor is az enyémről fizetünk.)


Szóval sztem ez kb alap...

Hova adnád a fizud, ha nem haza??

2022. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Na elolvastam az első oldalt. 10# kommentedre gyors reagálok.


Szóval... Elmentek dolgozni, közösen kifizetitek a rezsit, közösen az ő dolgait, közösen a te dolgaidat, közösen félretesztek gyerekre, és utána a maradékot elkölthetitek még magatokra, de ne túl sokat.


Na ez így fair.

2022. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Az ő pénzével mi lesz?

Az ő pénzét is így ossza be?

Rezsi pént gondolom neked adja, mert te már kifizetted.

A te dolgaid

Ő is fépre tesz gyerekre

És a maradékot megtarja.


Jól értem?

2022. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

29, u retard?


Dehogy nem jó kedvedből mész...

Te döntöttél úgy, hogy behódolsz az agymosásnak,, elcsúnyítod magad és mellé még fájdalmat is bevállalsz, amiért fizetsz, és rohadt egészségtelen is.


Mi ez ha nem jókedv?

2022. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

36-os:

Nem azt mondtam, hogy én ezt teszem, hanem hogy van akik ezt megteszik a párjukért.

Viszont nem tartom rossz dolognak azt, hogy netán teszünk a párunk kedvére. Pl. utálok borotválkozni, nem is bírja a bőröm és tök jól megvagyok szőrösen is, hiába mondják egyesek, hogy igénytelen és fúúj. A párom viszont szereti, ha sima a lábam, szóval befizet gyantára. Mi itt a probléma? Az ő kedvére teszek, de az ő pénzéből.

2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!