Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni úgy valaki másba, hogy közben a kapcsolatunkkal nincs különösebb probléma?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam, hogy ilyesmi megtörténhet velem, a mostani párommal csak apróbb nézeteltérések, veszekedések vannak köztünk, amik minden más kapcsolatban is vannak. Mégis úgy érzem, beleszerettem valaki másba. Eleinte úgy voltam vele, hogy ez csak egy fellángolás, hamar elmúlik, de most már több hete, hónapja ő jár a fejemben napközben. Szerintetek mit tegyek, hogyan próbáljam kiverni a fejemből?
2022. márc. 28. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos bele. Hogy mit kellene tenni, ez is sajnos, passz.
2022. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Először is, ez lehetséges. A szerelem kémiai folyamat, szóval ha éppen aktuálisan nem vagy szerelmes a partneredbe, nincs semmi akadálya annak, hogy más iránt kezd el ezt érezni.

Másodszor pedig, a válasz egyszerű. Foglald le magad mással. A pároddal, a hobbiddal, a munkáddal meg van még vagy ezer meg egy dolog.

2022. márc. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is lehetséges sajnos, velem is megtörtént, én lezártam a másik szálat, de mai napig szenvedek miatta, mégis valamilyen különös módon ezt tartom jó döntésnek.
2022. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehetséges. Hány éves vagy egyébként?
2022. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmed tárgyát mennyire ismered?
2022. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjuk pont nem írod, hogy mit érzel az aktuális párod iránt? Őt szereted, szerelmes vagy belé? Vagy csak együtt vagytok mondjuk megszokásból?

Ha én szerelmes vagyok a páromba akkor nem tudnék másba beleszeretni, automatikusan elutasítok minden ilyen jellegű közeledést. Döntsd el, hogy mit érzel a párod iránt és ha nem szereted akkor szakíts. Ha meg igen, akkor kerüld el azt akibe beleszerettél és fókuszálj a párodra

2022. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
31 vagyok, az illetőt munka által ismertem meg, de a mindennapokban nem dolgozunk együtt. Sokat beszélgettünk az elmúlt hetekben. A párommal 4 éve vagyunk együtt, szeretem és mindent megkapok tőle, de ez már nem szerelem. Azért is nagy a dilemmám, mert ha elhagynám, egy másik kapcsolatban is ugyanígy elmúlnának az intenzív érzések egy idő után, ez természetes, de lehet ott még más problémák is lennének.
2022. márc. 28. 21:53
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Nincs különösebb probléma, csak hát mennyire szeretheted, vagy svinger vagy?
2022. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagy szerelmes, ez oké, természetes is valahol x év után. A másikban az izgalom varázsa vonz, az újdonság. Kérdés, mik a szándékaid? Lehet, hogy ebből szex lesz, lehet, hogy belebonyolódsz, vagy elnyomod magadban, aztán elmúlik.

Én azt vallom, egy életed van...

2022. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!