Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom hű és monogám. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hű és monogám. De flörtöl. Hogyan nyeljem ezt le?

Figyelt kérdés

Érdeklik a nők és sajnos nagyon jók a radarjai amikor valamelyik neki játsza magát vagy ki akar vele kezdeni.


Általában megesik hogy szemez valakivel, vagy jókat hosszasan flörtölve beszélget valakivel miközben én "gyertyatartónak"érzem magam a párom mellett, akkor is, ha bőven én vagyok a jobb nő, mert a másikra fókuszál.


Határokat soha nem lép át. Nagy elve a hűség és abszolut monogám.

Tehát ilyen spontán jött szemezéseken, flörtökön soha nem megy túl.

Sőt el is utasít nőket, ha konkrétan nyomulnak, az a típusú férfi, mindig is ilyen volt.


Ő azt hiszi rólam, hogy én lesem a pasikat,(ha bemegyunk valahova és szétnézek csak mint embereket látok, de szerinte én a pasikat lesem bámulom) ezeken néha kibukik, de lenyeli, tehát neki belefér a kapcsolatba az, ha én pasikat lesnék, és biztos nem sírdogál olyanok miatt, ha én egy pasival a jelenlétében beszélek(habár én nem is flörtöpve beszélek pasikkal).


Nekem baromi rosszul esnek olyanok, hogy más nők után érdeklődik, vagy felcsillan a szeme, ha szembejön egy havernő, amiért az feltűnően örül neki, vagy jólesik neki, ha egy nő leszólítja nyomul, és nagyon éli ezeket a dolgokat, és úgy tűnik, izgalmas is neki.


De a fő pontokban meg maximálisan hűséges, kitartó, nagyon ragaszkodó, komoly kapcsolatot lehet vele vinni, folyamatosan érezteti, hogy szeret, sokat küzd értem, ha kell, én vagyok neki az első, haverokat is elutasítgat miattam, megesik hogy még edzésre sem megy hanem ahelyett is velem akar lenni, néha sok is már.


Szóval az alapok rendben vannak.


De ezek a szemezések, flörtök cél nélkül, csak úgy mert valahogy reflexszerűen ez van benne, ilyen ember(ahogy a LEGTÖBB férfi, aki tetszik egy másik nőnek), bennem folyamatosan "hányingert", vagy rossz kedvet okoz, én leszek az akinek "savanyú a szőlő", HA jelen van egy másik nő (aki mindegy milyen. Ronda szép, nem számít neki, mivel nem akar tőlük semmit, de azért adja alájuk a lovat)


Leginkább csak vele kettesben vagy férfihaverok között tudok csak önfeledt vicces humoros laza vagány nő lenni, akit ugy imád mindenki és aki alapvetően lennék/vagy vagyok.

Női társaságban pedig hiába lennék ém akár a legszebb is, akkor is lesüllyeszt gyertyatarto szintre.


Feleseleges vele beszélni ilyenekrol, mert 1. Lletagadja hogy nem flörtöl, nem nézett a nőre, nem forgott utána, 2. Még ő vádol engem, hogy én pasizom, nagyon féltékeny típus, a legtöbb veszekedésünk erről szól, hogy még ő nem bízik bennem. Nekem kell őt folyamatosan nyugtatgatni, hogy de bízhat.

Tehát az ÉN problémammal nincs foglalkozva.

Ezt egyedül kell nekem megoldanom.



#flört #monogám kapcsolatban
2022. márc. 29. 09:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges.

1. Téged nem zavar ez, elfogadod ilyennek. Tehát nem "lenyeled", hanem magadban sem érzed problémának.

2. Zavar téged. Ez esetben nem illetek egymáshoz, tehát be kéne fejeznetek egymással.

2022. márc. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ő csinálja, meg nem hallgat - tudja,hogy igazad van, csak nem fogja beismerni - te nem tudsz ezen változtatni és főleg nem tudod megoldani.


Van egy nagyon jó mondás; mindig az kiabál, akinek a háza ég. Nyilván féltékenykedik, hogy rád terelje a gyanút, addig se az ő flörtölgetéséről van szó.


Ne haragudj, én nőként biztos nem aláznám magam azzal, hogy nem lehet vegyes társaságban megjelenni vele, mert csorgatja a nyálát meg helyeskedik, én meg ülök ott kukán mint az utánfutója. Hát tudod ki.

2022. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek után abban sem lehetsz biztos, hogy tényleg olyan nagyon tiszták az elvei, mint azt neked előadja. Akár megcsal, akár nem, ez a fajta viselkedés megalázó rád nézve és itt az a legnagyobb probléma, hogy ez őt koránt sem érdekli annyira, mint hogy más nőknél bevágódjon.
2022. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

2#én sem alázom magam ezzel. Vagy otthagyom őket, vagy szimplán nem járunk vegyes társaságba, vagy egyszerűen felveszek egy "szabad préda vagyok- profilt", szoval amig ő épp flörtölget mással én simán elkezdek egy pasival beszelgetni. Es annyira VAK ilyenkor, hogy simán tudok mellette akár pasizni is. Már egy rakat szexpartnerem/ másik barátom is lehetne úgy, hogy mellette szedem fel őket. Simán nyomják nekem az elérhetőségeket, meg keressem fel, stb. (A pasikat sem, de a nőket sem, senkit nem érdekel ha barátja, vagy bnője van valakinek.)


De engem nem más pasik érdekelnek, hanem ő.

2022. márc. 29. 09:35
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

gyszerűen felveszek egy "szabad préda vagyok- profilt", szoval amig ő épp flörtölget mással én simán elkezdek egy pasival beszelgetni


Ennek a kölcsönös játszmázásnak mi értelme? Neked mi jó ebben, hogy úgy elmerül a többi hölgyben, hogy a fentieket pl észre sem veszi, mert k nem érdekled? Szerinted visszavágtál? Tojik rá, ő jól elvan. Te meg szenvedsz tőle. Főnyeremény a hapsid.

2022. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3#

De ez tolem fuggetlen. Azaz ha nem vagyok ott is, vagy nem tudja hogy ott vagyok is, simán kiszúr vkit 10 méterrol is lesni, szemezni vele meg összeakasztani a tekintetet.

Tehát ha nincs is velem, akkor is ez megy. Es az hogy elottem is csinálja az már csak plusz az egészben.


Aki a nője elott nem csinálja csak annak a háta mögött szerintem az a férfi se jobb egy fokkal sem. Az a nőjének csak más arcát mutatja, ennyi csak es nem több.

2022. márc. 29. 09:37
 7/28 A kérdező kommentje:

5#

Mert egyszer itt valahol írták bölcsen, hogy amíg egy kapcsolat pluszenergiát ad es kivirulsz, fel vagy töltődve, azt az energiát arra használd, hogy önmagadat es a kapcsolatrendszereid építsd.

2022. márc. 29. 09:39
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, én is nagy flörtölős vagyok, de soha nem a férjem szeme láttára teszem. Egyszerűen megalázó rá nézve. Ha csak akkor csinálná, amikor te nem vagy ott, azt mondom, hogy ez van, ilyen típus, ha elfogadod, attól még lehet jó kapcsolatotok. De az, hogy pont le se szarja, hogy te is ott vagy, az a tiszteletlenség netovábbja és ez nagyon rossz ómen. Én ezt átgondolnám a helyetdben. 30/N
2022. márc. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Aki a nője elott nem csinálja csak annak a háta mögött"


Sőt szerintem ez a típus még aljasabb, kamusabb is. Aki a párjának teszi a szépet"tisztelet" alapom es a háta mögött csorgatja csak mások után a nyálát

2022. márc. 29. 09:42
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

amíg egy kapcsolat pluszenergiát ad es kivirulsz, fel vagy töltődve,


El tudom képzelni a kérdésed alapján, mennyire ki vagy virulva egy ilyen lovag mellett, aki melletted csajozik.

2022. márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!