Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom hű és monogám. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom hű és monogám. De flörtöl. Hogyan nyeljem ezt le?

Figyelt kérdés

Érdeklik a nők és sajnos nagyon jók a radarjai amikor valamelyik neki játsza magát vagy ki akar vele kezdeni.


Általában megesik hogy szemez valakivel, vagy jókat hosszasan flörtölve beszélget valakivel miközben én "gyertyatartónak"érzem magam a párom mellett, akkor is, ha bőven én vagyok a jobb nő, mert a másikra fókuszál.


Határokat soha nem lép át. Nagy elve a hűség és abszolut monogám.

Tehát ilyen spontán jött szemezéseken, flörtökön soha nem megy túl.

Sőt el is utasít nőket, ha konkrétan nyomulnak, az a típusú férfi, mindig is ilyen volt.


Ő azt hiszi rólam, hogy én lesem a pasikat,(ha bemegyunk valahova és szétnézek csak mint embereket látok, de szerinte én a pasikat lesem bámulom) ezeken néha kibukik, de lenyeli, tehát neki belefér a kapcsolatba az, ha én pasikat lesnék, és biztos nem sírdogál olyanok miatt, ha én egy pasival a jelenlétében beszélek(habár én nem is flörtöpve beszélek pasikkal).


Nekem baromi rosszul esnek olyanok, hogy más nők után érdeklődik, vagy felcsillan a szeme, ha szembejön egy havernő, amiért az feltűnően örül neki, vagy jólesik neki, ha egy nő leszólítja nyomul, és nagyon éli ezeket a dolgokat, és úgy tűnik, izgalmas is neki.


De a fő pontokban meg maximálisan hűséges, kitartó, nagyon ragaszkodó, komoly kapcsolatot lehet vele vinni, folyamatosan érezteti, hogy szeret, sokat küzd értem, ha kell, én vagyok neki az első, haverokat is elutasítgat miattam, megesik hogy még edzésre sem megy hanem ahelyett is velem akar lenni, néha sok is már.


Szóval az alapok rendben vannak.


De ezek a szemezések, flörtök cél nélkül, csak úgy mert valahogy reflexszerűen ez van benne, ilyen ember(ahogy a LEGTÖBB férfi, aki tetszik egy másik nőnek), bennem folyamatosan "hányingert", vagy rossz kedvet okoz, én leszek az akinek "savanyú a szőlő", HA jelen van egy másik nő (aki mindegy milyen. Ronda szép, nem számít neki, mivel nem akar tőlük semmit, de azért adja alájuk a lovat)


Leginkább csak vele kettesben vagy férfihaverok között tudok csak önfeledt vicces humoros laza vagány nő lenni, akit ugy imád mindenki és aki alapvetően lennék/vagy vagyok.

Női társaságban pedig hiába lennék ém akár a legszebb is, akkor is lesüllyeszt gyertyatarto szintre.


Feleseleges vele beszélni ilyenekrol, mert 1. Lletagadja hogy nem flörtöl, nem nézett a nőre, nem forgott utána, 2. Még ő vádol engem, hogy én pasizom, nagyon féltékeny típus, a legtöbb veszekedésünk erről szól, hogy még ő nem bízik bennem. Nekem kell őt folyamatosan nyugtatgatni, hogy de bízhat.

Tehát az ÉN problémammal nincs foglalkozva.

Ezt egyedül kell nekem megoldanom.



#flört #monogám kapcsolatban
2022. márc. 29. 09:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

30# már az is gyanúm, hogy észre sem veszi magát.

Ami nekem meg a másik csajnak flörtölést jelent, neki fel sem tűnik sokszor.

Csak jól érzi magát.


Kb ahhoz hasonlítanám amikor mondjuk bókolnak egy nőnek és az "elpirul",jolesik neki, pozitívan fogadja, pozitívan reagálja le.

Ezzel speciel egy kulfoldi exem szórakozott, mert tesztelte azt, milyenek a magyar nők.

És szépen le is r.bancozta magában az összeset.

2022. márc. 29. 11:30
 22/28 A kérdező kommentje:

"Kb ahhoz hasonlítanám amikor mondjuk bókolnak egy nőnek és az "elpirul",jolesik neki, pozitívan fogadja, pozitívan reagálja le."


A kulfoldi exem ilyenért helybol lequrvázott egy magyar nőt.

2022. márc. 29. 11:31
 23/28 A kérdező kommentje:

*rólam nem jött le neki ilyen, mert eleve kint ismertem meg es én nem voltam vele mosolygós meg semmi. Nehezen kapott meg.

Erre eljon Mo-ra és a nőktől neki szokatlan volt ami itt megy nálunk.

2022. márc. 29. 11:33
 24/28 anonim ***** válasza:
Te is jatszd ugyanezt. Flortolj szemezz pasikkal. Rosszulfog neki esni. Nalunk is ez volt.
2022. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Megjegyzem magamnak, találtam hasonlót.5.válasz hosszu de majd átolvasom

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


24# csak épp engem ez nem dob fel. Nekem nem izgi más pasikkal semmi.

2022. márc. 29. 12:07
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon véded a barátod és mindneki más egy krva látom :D. Figyi, ha neked ez így jó, akkor minek a kérdés?
2022. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Itt 24. válaszoló írta nekem:



"Csak próbált megnyugtatni valahogy, férfi, nyilván nem gondol bele, hogy ezt a mondatot lehet negatívként is felfogni, főleg ha egy féltékenyebb párod van. Neked saját magaddal van problémád, nincs elég önbizalmad, félsz hogy megsérülsz, és ha nincs ennek súlyos alapja akkor emiatt elveszíthetsz egy srácot aki szeret.. legalábbis szeretne, ha hagynád."



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. márc. 29. 12:29
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg is oldottad a problémádat, örülünk. Te vagy túl féltékeny meg érzékeny, pedig ő de szeret, csak ugye benned van a hiba.

Áltasd csak magad. További sok boldogságot!

2022. márc. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!