Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Düh, hiszti helyett bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Düh, hiszti helyett bennem szomorúság van és kimosolyog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha bármiféle sérelem ért a barátomtól, amit normál esetben ki kellene kérnem magamnak, őt "helyretenni", megsértődni, önbecsülést mutatni, én ezek helyett bedeoressziózom, megijedek attol mintha nem szeretne, el akarna hagyni.


Es teljesen megfordul a szitu. Nem ő kér bocsánatokat vagy "esdekel"hogy ne hagyjam el, hanem még ő áll neki szánalomból győzködni hogy de szeret, velem akar lenni, nyugodjak meg, ne legyek szomoru.


Aminek hatására még jobban megalázva érzem magam.

Jelenleg us ebben vagyunk. Hogy látja a szomoru fejem és vígasztalva ölelget, es a legnagyobb súlyú amit mond "veled akarok lenni"


(Megd.gni még párszor vagy mi?? De nem kérdezek ilyeneket vissza)


Hogyan oldjam meg hogy ne én legyek kaocsolatban az "áldozat"?



2022. márc. 29. 10:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Látja hogy nekem fáj, nekem nehéz esetleg szakítani is, sajnalom òt elengedni, nyelem a sérelmeket.

És hogy önmagammal küzdök. Szerelmi bánatos vagyok.


És ez őt csak erősíti, fényezi az egóját, még lentebb süllyedek.

2022. márc. 29. 10:54
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy bármelyik félnek is áldozati szerepben kéne lennie? Nem értelek; azt szeretnéd, hogy ő esedezzen a kegyeidért? Ez ugyanúgy nem jó. A határokat kell meghúzni; ha túllépi, nem engedni tovább. Sérelmeket elmondani, szembesíteni velük.
2022. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Istenem hogy még mindig húzod és kinlodsz ezzel a nyomival...
2022. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy állj ki magadért. Leírtad, hogy még meg sem mondod, hogy valami bajod van, csak játszod a bánatos szűzmáriát.

Miért kellene bocsánatot kérnie, lehet azt sem tudja éppen min depressziózol?!

2022. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tudja nagyon jól min depressziózom, de nem változtat. Amibol nekem az jön le hogy akkor nem is szeret.

Ebből jön az hogy nemhogy bocsánatot nem kér, de még engem vígasztalgat mint vmi szánalmat hogy nyugi, nem akarlak elhagyni.


Pl amikor üvöltözik velem, csúnyán beszél.

Nem változtat. Engem hibáztat hogy szerinte ezt én hozom ki belőle, mert nem válaszolok jól a kérdéseire.

En meg azt látom hogy max azzal üvölt vki, akit nem is szeret. Csalódás érzésem van, szerelmi bánat.

Aztan ebből jönnek a győzködések, hogy de ő szeret.

És nem ám az, hogy nem fog tobbet üvöltözni.

2022. márc. 29. 11:38
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehet valaki ennyire birka? Hol a méltóság, az önérzet?
2022. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg, ha ilyen mondd mit szeretsz benne? Megmondod, hogy eleged van, és szakítasz vele, probléma megoldva. 100 másikat találsz, aki normális is.
2022. márc. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6#ismerek másik ilyet is akinek így veszekedésnél nincs semmilyen tartása.


Ő is azt mondja hogy az állatot a nő hozza ki a férfiből.

Ezek tényleg ebben a tévhitben élnek.


Én meg abbak hogy aki "állat"egy nővel tartás nélkül, az nem szereti nem tiszteli a nőt.



És szóval itt vagyunk megrekedve. Hogy de ő meg bizonygat,hogy de szeret

2022. márc. 29. 11:52
 9/15 A kérdező kommentje:
7# minden mást szeretek benne, amikor normális.
2022. márc. 29. 11:53
 10/15 anonim ***** válasza:

És a tettei is a szerelmét bizonyítják?

Nem

Mi a kérdés?

2022. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!