Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Düh, hiszti helyett bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Düh, hiszti helyett bennem szomorúság van és kimosolyog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha bármiféle sérelem ért a barátomtól, amit normál esetben ki kellene kérnem magamnak, őt "helyretenni", megsértődni, önbecsülést mutatni, én ezek helyett bedeoressziózom, megijedek attol mintha nem szeretne, el akarna hagyni.


Es teljesen megfordul a szitu. Nem ő kér bocsánatokat vagy "esdekel"hogy ne hagyjam el, hanem még ő áll neki szánalomból győzködni hogy de szeret, velem akar lenni, nyugodjak meg, ne legyek szomoru.


Aminek hatására még jobban megalázva érzem magam.

Jelenleg us ebben vagyunk. Hogy látja a szomoru fejem és vígasztalva ölelget, es a legnagyobb súlyú amit mond "veled akarok lenni"


(Megd.gni még párszor vagy mi?? De nem kérdezek ilyeneket vissza)


Hogyan oldjam meg hogy ne én legyek kaocsolatban az "áldozat"?



2022. márc. 29. 10:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, jóhogy. Itt is nem egyszer írtak egyéb kérdésem kapcsán hogy en vagyok a hülye es a srác full szetelmes.
2022. márc. 29. 11:59
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, elég sok kérdésedet és a rá adott válaszokat olvastam végig. Nem emlékszem ilyenre, hogy te vagy a hülye és a srác full szerelmes.

Komplett hülyét csinál belőled, te meg hagyod, gondolva, hogy majd megváltozik és cuki lesz. Nem lesz. addig cukiskodik, amíg kibékít és minden megy tovább, mert mondta, hogy szeret.

2022. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

8.


Akkor sok bari van - ez mitől jobb? Sőt, ez még rosszabb, mert túl sok a sosem bőszülő bárányka, akikkel azt tesznek "a farkasok" amit akarnak és még csak ki se lehet mondani, hogy ebben a birkának is felelőssége van, mert az instant "áldozathibáztatás".

2022. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:
100%
Mondjuk én már ott elakadtam, hogy miért háborít fel, hogy vigasztal, de lépjünk túl ezen. Te nyámnyila nebántsvirág vagy, ő meg agressziókezelési problémákkal küzd. Nagyon nem vagytok egymáshoz valók.
2022. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Örök igazság: aki hisztizik, de nem változtat, annak nem fáj eleggé. Te most fizeted a tanuló pénzed.
2022. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!