Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan mintha a pàrom körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan mintha a pàrom körül kellene hogy forogjon minden. Ha fáradt pl.mindenki duguljon el stb. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Olyasmi a kapcsolatunk mintha ő létezne csak benne valahog,.


Ha ő ideges, balhézik akkor veszekedés van.

Ha ő nyugodt vicces stb kedvében van, akkor van jókedv is, meg boldogság.

Ha fáradt napkozben, el kell dugulni(1 szobás lakásban élunk)mert valahogy agresszív lesz ha ki van merülve az agya, es szinte rettegek attol is, ha véletlenul leesik vmi, és felébred.

Szabadidőben amolyan igenember. Nem kell őt felpörgetni ahhoz hogy menjünk valahova, feldobni a kedvét stb, és ha én kedvetlen vagyok tehát ha rajtam múlna maradnánk otthon egész hétvégén is kulonben. Ő engem nem dob fel.


És feltűnt az is mintha folyamat én bókolnék neki, nekem egy rakat vicc, kedvesség, vagy pl szex után mondanivalo eszembe jut random spontán, de hogy ő bókolna viccelődne rólam, vagy nem magáról beszelne mesélne, hanem RÓLAM sztorizna, olyan nincs.


Tehát olyan az egész, mintha én ugrálnám csak őt körbe.

Mikor van egy golyó nyugalmi állapotban, meg én, aki pattog.

És ő ezt igényli is.


Hogyan kaphatnék én is a kapcsolattól? Befolyásolható motiválhato, nem megbeszélés kérdése. Hanem tettek kérdése.


2022. márc. 31. 11:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2022. márc. 31. 11:14
 2/20 A kérdező kommentje:

*jav

nekem kell őt felpörgetnem

2022. márc. 31. 11:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Az alapján, amit írtál, ez nem lesz jobb, önző, magának való embert írtál le. Lépj ki ebből a kapcsolatból, az már régen rossz, ha neked kell körbeugrálni, meg rettegsz, nehogy leessen valami, a saját otthonotokban... vicc. Keress olyat, aki jobban passzol hozzád.
2022. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Szard le a hisztijét. Majd hozzászokik, hogy nem az ő seggéből süt a nap
2022. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Most jön az, hogy a szakítás nem opció. Ugye?

Akkor tedd azt, hogy elfogadod őt ilyennek, és megfelelsz a játékszabályainak. Csendben. Higgadj le, állíts magadon, hogy be idegesítsd, és változz meg, hogy jobban passzoljotok. Ő nem fog változni.

2022. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Szimpatikus karakter, de aki ilyen, annak jobb egyedül. Ő is rájön majd erre, hacsak nem agresszív vagy domináns. Ha van esze, érzi ő is, hogy egyedül jobb. Szabadabb, békésebb. Nem bánt senki, nem kell megfelelni másoknak, nincs alkalmazkodási kényszer.


Az ember egyetlen barátja és aki ténylegesen törődik vele és szereti, csak saját maga lehet. A többiek max megjátsszák és amikor megunják, ellened fordulnak.


Keress olyat, aki olyasmi mint te magad és ezeket nem látja vagy nem érzi.

2022. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Kényelmes és hát önmagát adja, gondolom azzal a tipikus, ha kellek jóvan, ha nem, mehetsz. Egyébként nem kell ám szórakoztatnod, ha épp nincs hozzá kedved... mert szerintem te meg talán megfelelési kényszeres lehetsz, azért is érzed tehernek ennyire, hogy nem kapsz a "gondolatolvasó produkciókért" (akár, hogy lábujjhegyen járkálsz, akár hogy poénkodsz) visszacsatolás-jutalmat. Pont az ellentétei vagytok egymásnak. Ez egy darabig működhet, de amíg ő lehet, azt gondolja, te úgyis ezt élvezed, hogy adhatsz és meg van róla győződve, elég cserébe számodra a kendőzetlen személyes varázsa, te már rájöttél, hogy nem.
2022. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%
Miért jársz vele? Mert azt nem irtad le!
2022. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Itt áll miért vele

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Es ennél a kérdésnél csak pár példát ragadtam ki, amik jók benne.

2022. márc. 31. 12:35
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
Az én párom is nagyon hasonló volt és akármit tettem, nem volt változás. Évekig voltunk együtt, mindig igazodtam az igényeihez, semmi viszonzás nem volt. Én boldogtalan lettem, aztán nagy nehezen rájöttem, hogy fejre is állhatok, nem fog megváltozni. Szóval végül sikerült szakítani és szétköltöztünk. Isteni érzés volt lezárni.
2022. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!