Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A ciklusom elég hosszú szokott lenni és szabálytalan. A barátom nem mert szexelni és kiny@lni már a menzeszem megjötte előtti napokban, mert fél, hogy akkor fog megjönni.

Nekem ez rossz érzés, mert elég nagy a szexuális étvágyam.

Mit gondoltok erről?



2022. márc. 31. 12:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem tetszene, ha a barátom ennyire undorodna egy ilyen amúgy teljesen természetes dologtól. Az nyolván érthető, hogy orálist nem akar menzesz alatt, én se akarnék. De hogy napokkal előtte már annyira féljen, hogy még szexelni se akarjon... hát akkor - elnézést a kifejezésért - basszon egyedül.
2022. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez erős túlzás amit művel..
2022. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a kifejezésért, de a barátod egy finnyadék. Menzesz előtti/utáni héten azért rád mer nézni?
2022. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Aki ennyire finnyás, attól hamar elmenne a kedvem.
2022. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Laylah ***** válasza:
99%
Azt elmondtad neki, hogy ez nem úgy működik, hogy egyik pillanatról a másikra csak úgy elkezd dőlni belőled a vér, és különben sem a hüvely bejáratát kellene nyalogatnia?
2022. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös,igen,pont ezt mondtam neki:hogy nem csak úgy ömlik egyszer belőlünk a vér...
2022. márc. 31. 13:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hosszú, szabálytalan ciklusaim vannak, soha, egyik partneremmel se volt ilyen probléma. Nem ártana, ha jobban tisztában lenne a női test működésével.
2022. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Rakja egy tehènbe akkor.
2022. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a normális?

Neked ez, neki az. Egyezzetek meg.

2022. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te étvágyad nagyobb mint az övé, az nagy gondot fog okozni hosszútávon. Tudom nem illik ilyet mondani, de jobb lenne neked olyannal, akivel hasonló a habitusotok. Erőszakkal kikényszeríteni az erotikát nem szerencsés. Ezek az ő határai, ezt el kell fogadni. Lehet erről beszélgetni, csak hosszútávon nem változtat a helyzeten.
2022. nov. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!