Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 44 éves nő vállalhat gyermeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves nő vállalhat gyermeket?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, össze jöttem egy 44 éves nővel.


Tablettákat szed.


Én mondtam Neki, hogy szeretnék gyereket, de fél, hogy már öreg meg én asztmás vagyok, lelki beteg és el is híztam, nem lenne egészséges a gyerek.


Valóban egy ilyenkorú nő nem szülhet?

Gyengébb genetikával nem lehetett egészséges gyerekem? :(


2022. ápr. 4. 16:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*lehet
2022. ápr. 4. 16:42
 2/25 anonim ***** válasza:
80%

Elméletileg igen.

De ha nem akar, akkor nem fog és nem kötelezheted rá.

2022. ápr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem még pont benne van a korban.
2022. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ennyi idősen már óriási felelőtlenség gyereket vállalni, sokkal nagyobb a kockázat beteg babára, az esély is sajnos nagyobb, hogy nem lesz ott mellette pl a diplomaosztóján, az esküvőjén, a gyereke születésénél stb stb. Ezek most csak példák, nyilván ha fiatalon vállal az ember gyereket is megvan ezekre az esély, de ha valaki ennyi idősen szül, akkor mindez hatványozottan igaz. Persze ez csak az én véleményem, de 40 felett már semmiképp nem szülnék, gondolnék a gyerekre is, nem csak arra, hogy én mit akarok.


Viszont kérdező, te fiatal vagy még 28 éves, miért egy 44 éves nővel akarsz gyereket vállalni?? A szex még csak egy dolog, de biztosan találnál olyan lányt, aki korban közelebb áll hozzád és még teherbe esnie sem lenne olyan nehéz, mint mondjuk a szóban forgó hölgynek. Lefogyni pedig bárki le tud, ha akarja, azon tudsz változtatni. Az asztma is viszonylag egyszerűen kezelhető, emiatt ne búslakodj.

2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Elvileg lehet még de már nagy a kockázat. Azt viszont totál megértem hogy egy lelkibeteg, elhízott és más egészségügyi gondokkal is rendelkező pasitól nem akar. És itt nem az elhízás és az asztma a legnagyobb baj. Őszintén ki akarna egy mentálisan instabil apát a gyerekének? Ilyen mellett nőttem fel. Elhiheted, nem volt habostorta.
2022. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha nem klimaxolt még nem látom akadályát.
2022. ápr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Nagyobb az esély 40 év fwlett fogyatékosságra. Down kórra is...
2022. ápr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Ennyi idősen már senkinek sem kène gyereket vállalnia, fèrfiaknak sem.

Te meg selejtes vagy, mi a fenènek akarsz szaporodni?

2022. ápr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
8. Le is lehet fogyni, az asztma meg sok mindentől jöhet mehet, ettől még nem lesz selejtes senki. Átlag embernek ennél több egészségügyi baja van általában xd
2022. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%
De lelki beteg is...
2022. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!