Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 44 éves nő vállalhat gyermeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves nő vállalhat gyermeket?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, össze jöttem egy 44 éves nővel.


Tablettákat szed.


Én mondtam Neki, hogy szeretnék gyereket, de fél, hogy már öreg meg én asztmás vagyok, lelki beteg és el is híztam, nem lenne egészséges a gyerek.


Valóban egy ilyenkorú nő nem szülhet?

Gyengébb genetikával nem lehetett egészséges gyerekem? :(


2022. ápr. 4. 16:42
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Akkor nem lesz gyerek.


Inkább lemondok a gyerekről, de róla nem.

2022. ápr. 5. 07:12
 22/25 anonim ***** válasza:
Amúgy ugye csak trollkodsz?
2022. ápr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Miért trollkodnék?
2022. ápr. 5. 08:06
 24/25 anonim ***** válasza:

Hát ha igaz, amit írsz, akkor valószínűleg olyan pasas lehetsz, akinek elég rossz lapokat osztottak az élet paklijából. Tehát tényleg egy alacsony vonzerővel rendelkező, lelkileg is hátrányban élő srác, akinek érzelmi sérülései vannak és annyira nincs már önbizalma, hogy képes egy sokkal idősebb nőbe beleszeretni, mert végre kapott egy kis szexuális elfogadást.


Figyelj én nem ítéllek el, és nem hibáztatlak, mert sajnos 90%-ban tényleg nem rajtunk múlik az életünk. De én is azt mondom, hogy egy 44 éves nő már inkább ne szüljön gyereket, mert brutális kockázatok vannak, és könnyen olyan betegséggel születhet a gyerek, amely megpecsételi az egész életét.

2022. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
44%
Öreg lány ő már ehhez.
2022. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!