Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam egy 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy 5 éves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk 4 éve, most nyáron elment dolgozni messzire és azóta nem nagyon jött haza és rájöttem h van vkije. Pedig amikor beszéltünk telefonon mindig mondta h szeret meg hasonlók. Én nem értem miért ilyen velem. Itt van az összes cucca, meg mindenünk közös..úgyérzem meghalok.
2010. szept. 14. 21:43
 1/6 Kamuuu ***** válasza:
100%
Lány vagy? Ha igen akkor azt mondom hogy sok srác ilyen még ha ki se néznéd belőle... mert nem birja ki hogy ne legyél ott.Ha fiú akkor meg ribanc ennyi xDDD
2010. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok, de ez olyan hihetetlen számomra h ő ilyen és hiába hívom letagadtatja magát, nem válaszol az emailjeimre..
2010. szept. 14. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
És honnan jöttél rá, h van valakije? Nem lehet, hogy talán nem is igaz? Ha pedig teljes mértékben megbizonyosodtál róla, akkor meg kérdezz rá kerek-perec. Mást nem tudsz tenni..vond kérdőre, általában bevallják, mert nem bírják a terhet, beszéljétek meg, h hogyan tovább, ha komoly volt köztetek a dolog, akkor van esély, h kibékültök, és 'csak' valóban egyszeri eset volt, ha meg nem, akkor se légy elkeseredve. Nézd a jó oldalát, tudom e hülyén hangzik, de 4-5 év után fellélegezhetsz egy kicsit, kibontakozhatsz, ismerkedhetsz új emberekkel...
2010. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rántsd fel magad.
2010. szept. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Adryska ***** válasza:
100%

Helo!

Nekem az első kapcsim.5 évig tartott és már mindenki tudta megcsal, már mondogatták is, de én csak neki hittem, ha azt mondta a pirosra, hogy zöld nekem úgy is volt...

De aztán jött a feketeleves én is rájöttem nagy nehezen végre...közben hozzáteszem megütött, meg hasonlók...

És én tűrtem neki ezeket is ...volt érteme?--->Nem!

Aztán szakítottunk és lefogytam bő 15 kilót...Kinyírt, jártam pszchijáterhez is...De fel kellett állnom és arra gondoltam, ha ő nem becsült meg majd más meg fog és ő nem érdemelt meg, pedig hidd el nagyon szerettem , azt hittem meghalok, annyira fájt.

Hát így tudtam továbblépni, pedig nekem ez a pasi jelentette akkor a levegőt...Mármost eltelt azóta 6 év és úgy gondolom felnőttebb fejjel , hamarabb kellett vna túllépni rajta...

Tudom rohadt egy érzés, de pakold össze a dolgait, hogy ne is lásd , tedd be egy zsákba és rakd olyan helyre, ahol nem ütközöl bele nap, mint nap.Aztán menj emberek közé, ne gubózz be, az a legrosszabb.

Meglátod, megtalálod te is azt aki szeretni fog, akivel boldog leszel, úgy néz ki nem ő az igazi neked, ha meg van nője, legyen, az ilyen minek?Nem érdemli, meg, hogy kiborulj miatta!

2010. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

onnan jöttem rá, hogy érdekes módon van egy közösségi portálon blogja ami addig soha nem volt, mert hát ő nem szereti az ilyet..

nagyonnagyon fáj ez az egész, még nem tudom hogyan tovább, az a baj hogy hiába hívom mindig letagadtatja magát meg hasonlók és nem tudok vele megbeszélni semmit sem. Nagyon elkeseredett vagyok.

2010. szept. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!