Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem magam túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magam túl egy kétéves kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Most szakítottunk párommal, de mindent rám hárított át, és egyátalán nem látom rajta hogy bánná a dolgot, és ez mégjobban nehezít azon, hogy elfelejtsem!
2009. máj. 28. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj másik pasival. Nálam csak ez a módszer válik be, de így is kell pár hónap...
2009. máj. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most igazán erősnek kell lenned és ne zárkózz be a négy fal közé mert abból nem sül ki semmi jó!Mi az,hogy mindent rá hárított át?Ha egy kapcsolat tönkremegy ott mind a két fél hibás!
2009. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok!Nem rá hanem rád bocsi!
2009. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan biztos,mert az ember kiteheti a lelkét is hogy ha a másik meg nem akarja hogy működjön!
2009. máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sya. én három és fél év után szakítotam a párommal megcsalt meg már nem is nagyon működött. kellett egy év , hogy elfelejtsem.menyj el barátnőiddel bulizni kapcsolodj ki. de szerintem mig nem vagy rajt túl ne másik pasival vigasztalódj. L / 19
2009. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két év nagyon hosszú idő, legyél a barátaiddal sokat, támogassanak, amiben csak tudnak, de gondolom megteszik ezt maguktól is. Hány évesek vagytok? Ő volt neked az első komoly barátod?
2009. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem is egy 2,5 éves kapcsolaton kellett túltennem magam. nekem is több mint 1 évre volt szükség hogy azt mondjam hogy nem mozgat hogy mi van vele, micsinál, hogy nem okoz lelki törést ha másik nője van stbstb. nagyon nehéz. legyél a barátnőiddel. ne sajnálj magadtól apró "ajándékokat". Most ízlések és pofonok de pl. 1 szemceruzát, egy rúzst, ha belefér egy szép szexi felsőt nadrágot, fodrászt

foglalkozz magaddal

2009. máj. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én 19, ő 23...
2009. máj. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!