Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még ebből normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párommal igencsak megromlott a szexuális életünk az utóbbi időben. Nem régóta vagyunk együtt, 2 éve, ezért is vagyok tanácstalan, hogy tud-e javulni a későbbiekben, menthető-e a dolog. Egy ciszta miatt nekem mindig fájt a szex, ezért mindig sikertelen volt a próbálkozás, mire a párom teljesen rászokott arra, hogy orálisan elégítsem ki csak úgy amikor kedve tartja, még csak nem is puszilgattuk egymást csak közölte, hogy akarja, hogy csináljam neki, ha vége, pedig ugyan úgy feküdt/ csinálta a dolgát. Nekem ettől még a maradék kedvem is elment, nem volt kedvem semmi szexuális jellegű dologhoz. Egyszer elmondtam neki, hogy ez így nagyon nem oké, nem tűröm ezt tovább. Pár hétig megjavult minden, minden ment ahogy kell, aztán újra fájni kezdett, ismét nem szexelünk viszont látom rajta, hogy olyan semlegesen közelít felém, akarja, de olyan semmi izgalom, teljesen laposan. Nekem ehhez így nincs kedvem, teljesen unottan mentem oda hozzá, aztán mondta, hogy mindegy hagyjuk inkább. Beszéltem vele, de azt mondta teljesen megérti és szerinte ez normális és nem csal meg. Szerintetek érdemes ezen dolgozni?
2022. ápr. 6. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Na te is szépen hagyod magad kihasználni. Legalább ő kielégít téged orálisan?
2022. ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy betegséged, de vajon a diagnózison túl teszel valamit a kezelésért, javulásért is? Mint mondanak az orvosOK? Meddig tart ez az állapotod? Mi várható? Mit tudsz tenni TE az életminőséged javulása érdekében? (Több orvosnál is jártál remélem…)


Én nőként itt kezdeném, hogy mindent megtennék azért, hogy ez az áldatlan állapotom (a betegségen túl, a fájdalmon túl az életminőségem romlása!) segítséggel pozitív irányba változzon.

Azért nagyon nem mindegy, hogy ezt egy élethosszig el kell fogadnia egy partnernek vagy van egy várható idő, ami alatt (akár pl egy műtét vagy kezelés után) jelentős javulás várható.


Ezzel együtt természetesen nem OK az az egyoldalúság és önzőség, ami felé elment a kapcsolatotok a szexben. Próbáld vele megbeszélni, de szerintem érdemes lenne azért láttatnod azt is, hogy mi van a betegségeddel…


Ha valakit szeretünk és kívánunk, akkor tudunk valamemnnyit várni és egy eü gondra nem kopik ki a tisztelet és az intimitás, ami nálatok már gyakorlatilag eltűnt…

2022. ápr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy a behatolás neked fáj, kielégíthetne téged másképp.
2022. ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!