Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelt kérdés

Az igazság hogy barátnőm ugyanazt csinálja mint otthon az anyja kb.

Azt még megértem hogy ezt látta otthon, de eddig ennyire nem csinálta barátnőm, amióta együtt élünk.


Az anyja ledolgozza a 8órát, mire hazaér a nagymama megfőz, lefőzi q kávét és úgy ahogy tud kitakarìt a kerekesszékéből.

Tehát az anyja otthon már semmit nem csinál pedig lenne mit (pl az emeleten mert oda nem tud felmenni a nagymama). Így otthon tv mobil alvás fekvés az összes tevékenysége meg bent a wcn ülni min 1órát mobillal.


Barátnőm többet dolgozik az anyjánál. De azt a kb 5 6 órát a munka után és a lefekvés közti időt se tölti mással mint az anyja.

Barátnőmnek se kell főzni csak néha mert anyám többségében főz nekünk is mert otthon van, a rendet többször megcsinálom én mert tudom úgyse veszi észre v áll neki. Ő se veszi észre h lenne mást is csinálni azért azon kívül amit ő csinál ( kis lakás csak)..


Ezt hogyan tudnám elmondani h ne sértődés és bantasnak vegye?


2022. ápr. 6. 09:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Egyenesen. Mindenhogyan sértődés lesz a vége, de vannak dolgok, amiket nem lehet elkerülni.
2022. ápr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Őszintén beszéld meg vele, egyik este, hétvégén amikor egyikőtök sem stresszes. Miért lenne bántás a véleményed? Máskor is eltitkolod mit gondolsz valójában és megjátszod magad a kapcsolatban? Ha nem tudjátok nyugodtan megbeszélni a problémákat, nem passzoltok egymáshoz!
2022. ápr. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
Meg is mondhatod neki, de ott is hagyhatod a csajt, mivel ugyis az lesz a vege.
2022. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Akinek önmagától nincs igénye tiszta, rendezett környezetre annak mondhatsz bármit, fejre is állhatsz, max ideig-óráig lesz változás.
2022. ápr. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
És az apa, nagypapa mit csinál otthon?
2022. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

"Barátnőmnek se kell főzni csak néha mert anyám többségében főz nekünk"

Ember nem lenne nő az életedben, te nem bírnál életben maradni:D

A lényeg, hogy ugyanúgy nem csinálod ezeket a dolgokat, de mi az, hogy a barátnőd se, hiszen neki puncija van ugye:D


" rendet többször megcsinálom én mert tudom úgyse veszi észre v áll neki."

És akkor mi is van? Akkor mondjuk többször megcsinalod te? Ennyire törékeny a kis férfiasságod, hogy nehogymár többet takaríts egy nőnél? Attól nem félted, a férfiasságodat, hogy hereként, ha egy nő nincs ott, hogy ellásson, te teljesen el lennél veszve, mert egyedül életképtelen vagy? Le égne a pofámról a bőr a szégyentől, miután én ilyen ki írok.

2022. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem kell mindent a feminizmus irányába vinni.


Egy szóval nem mondtam h nem látom el magam, vagy semmit nem csinálok itthon.

De sokszor megcsináltam pl ruha elpakolás,és annyit kértem h tegye el az övét a helyére. Hetekig elő hagyta, nem volt 5perce eltenni..

Vagy az nem jutott eszébe h 2hétig a földről betegye mosni át új ruháját stb..


De inkább sokszor megcsinálom én, mivel nincs kedvem hetekig azt nézni h pár perces dolgot se képes megcsinálni mert nem egy példa bolt van erre..

2022. ápr. 6. 20:06
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Helyes, csináld is kiscsillag.
2022. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
NINCS olyan, hogy női munka! Egy kapcsolat, egy háztartás, ketten koszolnak, ketten is tartják rendben. Ez a minimum. A pasi is ugyanúgy meg tud főzni, ki tud mosni, el tud mosogatni, sőt még porszívózni is képes. Vagy talán te te egyedülálló férfiként a szutyokban élsz, mert nehogy már "női munkát" végez?! Vicc..
2022. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
A középkorban leragadt, erősen hímsoviniszta egyedeknek létezik max olyan, hogy "női munka", értelmeséknél házimunka van, amit nemtől függetlenül magára kicsit is igényes ember megcsinál! Tehát nem, nincs olyan, hogy a mosogatásnak, mosásnak, főzésnek, takarításnak puncija van és azt nő kell csinálja. Normális férfinak is pontosan ugyanúgy igénye van arra, hogy ne szutyokban éljen, ne koszos ruhákban járjon és még sorolhatnám, tehát igen is van igényük elvégezni a házimunkát. De mondom, ez felnőtt, értelmes, normális férfiakra igaz. Te nyilván nem ide tartozol. Igazán büszke is lehetsz magadra, hogy retekben élsz és még reklámozod is az életképtelenségedet. Az ugyanis, aki nem hajlandó/nem képes megcsinálni a házimunkát, mondván az a nő dolga, egy szimpla életképtelen óriáscsecsemő.
2022. ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!