Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelt kérdés

Az igazság hogy barátnőm ugyanazt csinálja mint otthon az anyja kb.

Azt még megértem hogy ezt látta otthon, de eddig ennyire nem csinálta barátnőm, amióta együtt élünk.


Az anyja ledolgozza a 8órát, mire hazaér a nagymama megfőz, lefőzi q kávét és úgy ahogy tud kitakarìt a kerekesszékéből.

Tehát az anyja otthon már semmit nem csinál pedig lenne mit (pl az emeleten mert oda nem tud felmenni a nagymama). Így otthon tv mobil alvás fekvés az összes tevékenysége meg bent a wcn ülni min 1órát mobillal.


Barátnőm többet dolgozik az anyjánál. De azt a kb 5 6 órát a munka után és a lefekvés közti időt se tölti mással mint az anyja.

Barátnőmnek se kell főzni csak néha mert anyám többségében főz nekünk is mert otthon van, a rendet többször megcsinálom én mert tudom úgyse veszi észre v áll neki. Ő se veszi észre h lenne mást is csinálni azért azon kívül amit ő csinál ( kis lakás csak)..


Ezt hogyan tudnám elmondani h ne sértődés és bantasnak vegye?


2022. ápr. 6. 09:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Felesleges vitatkozni h milyen munkák vannak mindenki tudja. A gond ott van amikor hiába ketten koszolunk, csak én tartom fontosnak a dolgot,és azért csinálom mert felőle úgy is maradhat hetekig..nem kell bele magyarázni semmit!
2022. ápr. 6. 23:02
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hát persze, milliókat keresel, szinte gondoltam. :D Akkor külön gratula, hogy a (nem létező) millióidból annyira sem futja, hogy ne a szutyokban élj, amire annyira nagyon büszke vagy. Szánalmas, de tényleg. És akkor az ilyenek csodálkoznak, hogy értelmes nő a közelükbe nem megy.

Felőlem a segged a földhöz verheted, akkor sem női munka a takarítás, pont. A takarítást nemtől függetlenül el kell végezni, mint ahogy értelmes EMBER (nő és férfi egyaránt) el is végzi, mert igénye van arra, hogy ne szutykos ruhában járjon munkába, legyen amit egyen, ne álljon halomban a mosatlan és ne legyen 1 kiló retek a földön. Nyilván a hozzád hasonló középkorban leragadt, hímsoviniszta kisfiúk tévképzetében a mai napig sajnálatos módon az létezik, hogy a nő dolga takarítani, de el kell keserítselek: ez nem így van. Rengeteg férfi van, aki egyedül él és bizony bármennyire is nem tetszik, megcsinálja a házimunkát, mert meg kell csinálni. Ahogy normális kapcsolatban, ahol mindkét fél dolgozik és mindkét fél koszt csinál a lakásban, teljesen egyértelműen mindkét fél kiveszi a részét a házimunkából. Ez az alap, értelmes férfi (ne aggódj, te nem tartozol ide) zokszó nélkül kiporszívóz, megfőz vagy épp elmosogat, ha úgy jön ki a lépés, neki is pontosan ugyanannyi idő megcsinálni, mint a nőnek, nem fog leesni a gyűrű az ujjáról.

2022. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Jolvan #12, en ma is steaket ebedeltem etteremben 18000ert ceges penzen. Szep napot.
2022. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D:D Hát persze.

Amúgy meg ki nem szarja le, hogy te mit és mennyiért ettél?:D Azt hiszed ettől egy fokkal is több leszel bárki mástól? El kell keserítselek, ilyen rohadt belsőt még a kamu 18 ezres steaked sem tud kompenzálni.

2022. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Jól van Mr. Milliomos, te meg menj edd a kamu steaked, kit érdekel? Miért érzel elfojthatatlan vágyat arra, hogy anonim oldalon, idegen embereknek henceg a pénzeddel? Eleve semmi köze a kérdéshez, de csak nyomod. Szánalmas vagy és még csak észre sem veszed.


Nyilván, akinek nincs igénye 18 ezres ebédre, mert mondjuk nem törik le a kezecskéje főzés közben, annak csak a csirkefarhát marad. :D Huh és akkor el kéne hinni, hogy ennyi ésszel valaki milliókat keres. Saját szegénységi bizonyítványodat állítod ki ezzel, de ha élvezed égetni magad, csak tessék.

2022. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg nem en kezdtem a szemelyeskedest, csak leirtam hogy a takaritas azert noi munka, mert a noknek van ra igenye tobbnyire, az atlag ferfi elvan takaritas nelkul is...
2022. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, hisz végül is nem úgy indítottál, hogy a kérdező ne végezzen már női munkát, a végén még beb*uzul meg társai. Értelmes ember ilyet élből nem mond. Annál nagyobb baromságot meg életemben nem hallottam, hogy a nőknek van nagyobb igénye a takarításra, az átlag férfi meg elvan a retekben is. Először is elszomorító, ha feléd az az átlag "férfi", aki soha nem takarít és elél a disznóólban. Az én környezetemben szerencsére magukra igényes, normális férfiak vannak. Attól meg, hogy valakinek nagyobb igénye van valamire nem lesz automatikusan az ő dolga és munkája.

Egy párkapcsolatban, ahol egy háztartásban él a két fél, nyilvánvalóan mindketten - bizony a férfi is - koszolja a lakást, a ruháit, használ tányért és sorolhatnám, egyértelmű hogy szépen kiveszi a részét a rendrakásban is. A nő ugyanis nem a cselédje, hanem az egyenrangú társa. De mondom, értelmes felnőtt embernek ezt mondani sem kell, magától is csinálja. Szépen is néznénk ki, ha munka után őfelsége bevetődik a kanapéra, a csaj meg majd mos, főz, takarít..

2022. ápr. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Hat pedig nalam alap h a noi munkat a no vegzi. De ha jol ertem, itt a kerdezo noje loszart se csinal...
2022. ápr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondtam már: téged minősít, hogy egy nagyranőtt, életképtelen óriáscsecsemő vagy, aki felnőtt ember lévén még összetakarítani sem tud. Normális embereknél meg alap, hogy KÖZÖSEN csinálnak mindent, reptetném is abban a pillanatban azt a pasit, aki közli hogy mindent is én kell csináljak. Meg a francokat. Nem vagyok senki csicskája. Szomorú, hogy valakinek nem alap, hogy ha ketten koszolnak, ketten is raknak rendet. Sőt, inkább mélységesen szánalmas.
2022. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
#19 Nem erted az ideologiai kulonbseget. Te abbol indulsz ki h 2en koszolnak, igy 2en takaritanak. En meg abbol h midnenkinek van egy igenyszintje. Nekem is van, es en annak megfeleloen takaritok. Ugyhogy iden mar meg is ejtettem a negyedeves nagytakaritast, agyhuzassal minden. De ennyi. Ha a csaj hetente friss agyat akar, meg porszivozni, akkor azt o fogja csinalni. A negyedeves takaritast meg intezhetjuk 50-50br. Jo igy? Fozessel meg nicns bajom. Nem vok csecsemi, mindent meg tudok oldani, kerdes h akarok e mindent megoldani...
2022. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!