Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne közölni vele?

Figyelt kérdés

Az igazság hogy barátnőm ugyanazt csinálja mint otthon az anyja kb.

Azt még megértem hogy ezt látta otthon, de eddig ennyire nem csinálta barátnőm, amióta együtt élünk.


Az anyja ledolgozza a 8órát, mire hazaér a nagymama megfőz, lefőzi q kávét és úgy ahogy tud kitakarìt a kerekesszékéből.

Tehát az anyja otthon már semmit nem csinál pedig lenne mit (pl az emeleten mert oda nem tud felmenni a nagymama). Így otthon tv mobil alvás fekvés az összes tevékenysége meg bent a wcn ülni min 1órát mobillal.


Barátnőm többet dolgozik az anyjánál. De azt a kb 5 6 órát a munka után és a lefekvés közti időt se tölti mással mint az anyja.

Barátnőmnek se kell főzni csak néha mert anyám többségében főz nekünk is mert otthon van, a rendet többször megcsinálom én mert tudom úgyse veszi észre v áll neki. Ő se veszi észre h lenne mást is csinálni azért azon kívül amit ő csinál ( kis lakás csak)..


Ezt hogyan tudnám elmondani h ne sértődés és bantasnak vegye?


2022. ápr. 6. 09:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de az hogy 3 havonta van “igényed” kitakarítani, azt azért ne nevezzük már igénynek, ez nettó igénytelenség, sőt..

Már ha csak abból indulok ki milyen kosz és por van kb 3 nap után a lakásban úgy, hogy semmi extrát nem csináltunk, el se tudom képzelni milyen retek lehet 3 hónap után. Amit nem mellesleg nem egyedül a nő csinál, hanem a férfi is. Az rajtad kívül senki mást nem minősít, hogy hónapokig elvagy a dzsuvában, én a normális, legalább minimális szinten igényes emberekről beszéltem. Alap a heti egy porszívózás és bizony a férfi is pont ugyanúgy fogja csinálni, ha tartós és hosszútávú kapcsolatot akar fenntartani. Ha nem tetszik, akkor lehet vonulni egyedül élni a retekben, ez is egy opció, legalább esélyt kap szerencsétlen nő, hogy találjon egy érett, magára és környezetére igényes férfit. Azt meg sem említem, hogy talán mosogatni is negyedévente egyszer szoktál? Szépen nézhet ki a lakásod.. WC-t, mosdót, kádat is 3 havonta pucolsz?🤢 Mosni is? Ne haragudj de ritka gusztustalan lehet ilyen környezetben élni. A házimunkában igen is vannak olyan feladatok, amiket heti rendszerességgel, sőt van, amit napi rendszerességgel el kell végezni épp úgy a férfinak, mint a nőnek. Fel nem foghatom ennek melyik része nem érthető.

2022. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok idot toltok otthon, igy nincs idom osszekoszolni a lakast. Meloban vagyok vagy mulatok. Kb aludni jarok haza.
2022. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ok, felőlem..
2022. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!