Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szakítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyre többször felmeűl bennem, hogy szakítani szeretnék. De mindig vissza hátrálok, mert félek, hogy nem boldogulna a párom nélkülem. 5 éve vagyunk együtt, már 1 hónap után együtt laktunk, hol az én szüleimmel, hol náluk. 4 hónapja meg összeköltöztünk( én mindenképpen költöztem volna) onnantól kezdve sokszor idegesít, hogy velem van. Elkezdtem sok mindenen idegesíteni magam, mint pl: hogy úgy érzem mindig ő választ filmet, sokszor úgy érzem hogy én csinálom a házi munkák nagy részét(ami nyílván nem teljesen igaz), már azon is idegeskedni szoktam, hogy ha együtt elmegyünk sétálni, akkor mindig nekem kell bemenni a dohányboltba mert ő nem szeret/mer bemenni. Szóval ilyen kis apróságokon. Az tény hogy soha nem volt probléma mentes a kapcsolatunk, de mindig megbeszéltük. Igazából sajnálnám őt, mert rendes, és szeretni való, de úgy érzem már nincs semmi közös bennünk. Nem járunk bulizni, mert nem szereti, barátaink nincsenek, mert ő úgymond lekoptatta őket, hogy velem legyen inkább, nekem meg azért nincsen, mert ő mindig jönni akart, és ez meg az a személy nem tetszett neki, ezért elhidegültem tőlük. A lényeg, hogy félek mi lesz vele,a családjában nemrég történt egy rossz dolog. Ami miatt mégjobban sajnálnám ha visszamenne a családjához, ahol jelenleg igazából csak a testvérek laknak, tudom hogy ő fog megint mindent csinálni, mások után, az mellett, hogy sokat dolgozik. Én viszont ezt nem akarom. Mellette már nem tudok a hobbimnak élni, igazából dolgozok, hazamegyek, elmosogatok stb, és várom hogy ő végezzen a home officeos munkájával. Aztán vele vagyok és lefekszünk aludni. Ti hogy vagytok ezekkel? Tudnátok tanácsokat adni? Volt már valaki ilyen helyzetben? 27/F


2022. ápr. 6. 13:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést kérek, úgy írtam ki a kérdést, hogy munka mellett durva napsütésben. Most vettem észre, hogy sok hiba van. :D
2022. ápr. 6. 13:10
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fiatal vagy csak sajnálatból fenntartani egy kapcsolatot, amiben nagyon nem érzed jól magad.

Hidd el, meg fogja oldani az életét. Ne legyen lelkiismretfurdalásod, lépj tovább. Erre sosem lesz jó időpont, vagy szülinapja lesz vagy meghal a kutyája, bármi.

2022. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem el, h ilyen 0 nőknek van pasija.
2022. ápr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt hogy érted?
2022. ápr. 6. 13:32
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Ne csinálj magadból mártírt. Plusz az ő élete nem a te dolgod, te megpróbáltad.


Ezek a problémák nekem nem tűnnek olyan nagyoknak, amiket nem lehetne megoldani, de azt mondod megbeszéltétek, és ezek szerint mégse lett jobb. Vagyis hiába nem nagy dolgok, megse tudjátok megoldani.


Egy kapcsolat nem lehet kényszer egyik félnek sem. Ha nem vagy boldog vele, akkor tovább kell lépni.

2022. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak ezek vannak...... nyilván ennyi miatt nem szakítanék vele
2022. ápr. 6. 13:37
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki szakitani akar annak normal.esetben a jövőt kéne néznie mit fog csinálni mik a tervei vagy kivel.

A fenét se érdekli a mult hogy a jelenlegi mit csinál vagy mit nem mi a rossz vagy mi nem. Addig csak a mában es a múltban él az illeto.


A kerdés is csak errol szol.


Egy szakitas normal esetben arrol szol hogy kinyilik elotted a jövő, tettrekész vagy tele célokkal tervekkel amikbe fejest ugorhatsz. Es nem arrol hogy mögötted mi van a bezárt ajton tul már.

2022. ápr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amig csak a jelen helyzetben a vergődésedet látod csak es a szakitáson is ezért morfondírozol csak addig még nem épited a jövőd es szakitani sem fogsz.


Ez olyan mint amikor panaszkodik vki hogy nyomja a cipo le kéne venni. De utana hogy mi a terv mezitláb jár vagy mi, azt nem intézi viszont. Es nyavajog tovább hogy nyomja a cipo.

2022. ápr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézz magadba is, hogy miért jó neked mártírt játszani és csak panaszkodni. Felnőtt ember, túléli majd. Ez csak a felszín nálad ez az indok. Mályen belül valamiért egy birkalelkű vagy aki utána mártírkodik kifele, hogy ő aztán nélkülözhetetlen és a másik éhenhal nélküle.
2022. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 dregor ***** válasza:
68%

#3 ne aggódj tele a világ életképtelenekkel... ha valaki ilyen nővel van, annak oka van. :D


Te meg majd találsz normálisat.

2022. ápr. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!