Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora korkülönbség ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora korkülönbség ebben az életkorban valóban sok hosszú távú kapcsolatban, vagy ismertek olyan párokat, akik boldogok ilyen korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok,a barátom 38, majdnem napra pontosan 9 év van köztünk.

2022. márc. 24. 13:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

Csk natur korkulonbsèg alapjan nem lehet itelni.

Nem mindegy hogy a pasi 2szer vált e meg szeretőket tartott azok mellett is vagy van 3 zabigyereke, vagy még 38 évesen is szűz stb.

2022. márc. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Én 21 voltam mikor összejöttem az akkor 35 éves palimmal. 6 évig voltunk együtt.
2022. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Ismerek egy férfit, aki egy facebook csoportban kezdte el csapni nekem a szelet pár éve. Majdnem összejöttünk, azért csak majdnem, mert rájöttem, hogy barátnője van. A pasas akkor volt 54, a barátnője 21. Később tudtam meg, hogy már évek óta együtt vannak. Azóta is együtt élnek, nagyjából 8-9 éve. Hiába a fiatal barátnő, ismerősöktől hallom, hogy folyamatosan csajozik mellette.
2022. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nincs sem exnej, sem gyerek nála, hsszú 8,5 éve kapcsolata volt előttem.
2022. márc. 24. 13:19
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nagymamám pár hónap híján 13 évvel volt fiatalabb a férjétől. Nagyapám elvált ember volt, a felesége lelépett amikor a gyerekük még 1 éves sem volt, önmegvalósított (a szeretőjével) Végigéltek egy háborút, ahol nagymamámnak 3 kisgyerekkel + a férje kamasz gyerekével kellett menekülnie; elvesztették mindenüket (szó szerint); nagyapám rákos lett, élete utolsó több mint 2 évében fel se tudott kelni az ágyból, mégis nagyapám haláláig szeretetben éltek 47 éven át. Napi szinten találkoztam velük halálukig (a szomszédban laktak) Ha csak az egymás iránti érzésüket nézem, akkor boldogok voltak.


Anyósom 9 évvel volt fiatalabb a férjénél. Ők 42 évig éltek együtt, apósom haláláig. Ők is jó házasságban éltek, ahogy a férjem és a testvérei elmondták és amennyit én láttam a házasságukból.


Nagybátyám 7 évvel volt idősebb a feleségénél. Sajnos a felesége rákban meghalt. Ők is boldogok voltak egymással (unokatesómtól tudom)

2022. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Felnőttként ebben a korban már nem vészes a 9 év, az a lényeg, hogy az élethelyzet és a célok találjanak. 19-től 28-ig azért az emberek többsége jobban változik, mint egy tízessel később.
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, abszurd marhaságokat írsz. Fiatalnak tartom magam, múlt héten a dohányboltban (nem cigit vettem, nagymamámnak ugrottam le kora reggel újságért) elkérték a személyim, nem nézett az eladó 19-nak, általában mások is fiatalabbnak gondolnak a koromnál. De a kérdésem nem erre irányult.
2022. márc. 24. 13:59
 8/11 A kérdező kommentje:
*18-nak
2022. márc. 24. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

8.-ra.


Hiába ápolt és csillog-villog a kocsi, nem veszed meg, ha sok kilométert futott.

2022. márc. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a "barátom" kifejezés mindig röhejesnek tűnik, mikor 40 körüli pasiról van szó. Egyébként nem olyan nagy a korkülömbség, de ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy működni fog.
2022. márc. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!