Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan haragszom a páromra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom a páromra amiért nem keresett?

Figyelt kérdés

Volt egy lehetőségem, hogy elmenjek a barátnőmmel és a családjával Olaszországba pár napra kirándulni. A párom nem tudott jönni, de úgy döntöttünk kár lett volna ki hagynom így csak én mentem.

Először mentem nélküle ilyen nagyobb kirándulásra, először ültem repülőn, ez mind szép es jó volt de úgy érzem a párom nem törődött velem ezalatt. Esténként én hívtam es küldtem nap közben pár képet neki, viszont utolsó nap amikor már vissza kellett induljunk kb le se sz@rt. Reggel irt egy Joreggelt üzit és ennyi, délután én kerestem de akkor már észre vehette hogy valami bajom van.


Látva hogy a barátnőmmel mennyire törődött a párja( aki szinten nem volt ott ) nagyon rosszul esett. Nem várom el, hogy fél óránként írjon, de bár annyi érdeklődést, hogy mikor indulunk, minden oké-e, mikor ér be a repülő stb mutathatott volna. Mégiscsak egy idegen országban voltam és nem a szomszéd városban.

Vagy túlzok? Annyi a válasza, hogy dolgozott mikor kellett volna írjon, írt a reggel . De nekem úgy tűnik nem vagyok én annyira fontos neki mint hittem.

Most nem szól hozzám emiatt. Mit gondoltok így objektíven erről?

25 n, 6 éve együtt.


2022. ápr. 6. 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha most voltál először hosszabb úton, akkor ezt az oldalát még nem ismered.

Az én párom is ilyen. Heti több, mint ezer km-t utazok és szökőévente egyszer kérdezi meg, hogy odaértem-e, jól vagyok-e. Ez általában azért van, mert valamivel elfoglalja magát amíg nem vagyok ott, így nem írogat.

Nyugodtan elmondhatod neki, hogy ez téged bánt, de igazából nem érdemes nagy ügyet csinálni belőle. Ő ilyen, ezen valószínűleg nem nagyon tudsz változtatni.

2022. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nem értek ezzel egyet. Ez pont olyan apró (de mégis nagy) dolog, hogy lehet rá figyelni amennyiben a párja jelzi az ember felé. Azért ez nem egy személyiségjegy, szimplán lehet tényleg annyi, hogy nem akar zavarni (amit én sose értek, szerintem ez hülyeség, ha nincs ideje úgyse válaszol, de attól még nem zavarod a másikat 1-2 kérdéssel). Ha ez neked fontos, akkor szerintem jelezd neki szépen. Én tuti figyelnék rá, ha ilyen probléma merülne fel a párkapcsolatban. Ha meg telibe tojja,az is elárul néhány dolgot
2022. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

#12 nem a telibe tojáson múlik. Mármint egyetértek azzal, amit írtál, de ne azért kérdezze meg hogy jól vagyok-e, mert elvárom, hanem azért, mert érdekli.

Ha már a szájába kell rágnom, hogy ekkor érek oda, írj már hogy odaértem-e, annak nem sok értelmét látom. Ha magától nem, akkor minek erőltetni..

2022. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Perszeee, igaz, ez olyan saját farkába harapó kígyó, vagy nem is tudom. 😀 Régen én is szenvedtem valami ilyen miatt a kapcsolatomban, már nem tudom mi volt az oka, de valami hasonló volt, hogy úgy éreztem nem érdeklődik eléggé, és én is úgy voltam vele, hogy most ha nekem kell szólni, akkor már úgy nem is akarom😀 de aztán végül jeleztem, és ő teljesen meglepődött, mert ő úgy érezte, hogy mindent megtesz, őt érdekli amit mondok stb, csak máshol volt a határ nálunk. Ez már több éves történet, és azóta semmi baj nincs. Figyelembe vette, ráadásul tök természetesen, nem érzem, hogy 180 fokos fordulatot vett és erőlteti, hanem valahogy természetesen alakult/alakította.
2022. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a férjem amikor először elment pár napra, én nem kerestem, mert nekem eszembe sem jutott, úgyis tudtam, hogy nem ér rá, és én nem vagyok olyan, hogy állandóan írogassak, vagy hívogassam, nagyon jól elvagyok egyedül, sőt, néha nekem is jót tesz ha magam vagyok.

Nagyon rosszul esett neki. Ezt elmondta, akkor én ezt nem nagyon értettem meg, de azóta figyelek erre.

Mások vagyunk, más a szeretetnyelvünk. Alkalmazkodni kell, ennyit meg lehet tenni, ha tudom, hogy neki fontos.

A párodnak nem megsértődnie kellene, hanem megértenie téged. Ha neked ez így rosszul esik, akkor igenis figyeljen erre oda.

Remélem azóta rendeződött köztetek.

2022. ápr. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Havi pár napot tuti egymás nélkül töltünk, olyankor eltelik akár 1 nap is úgy, hogy egy szót sem beszélünk egymással, pedig már házasok vagyunk. Egyszerűen egyikünk sem az a típus, aki igényli az állandó "nyomkövetést", akarom mondani beszélgetést, hogy mizu, hogy utaztál, milyen ott, blabla. Majd ha hazaérünk elmeséljük egymásnak az élményeinket, vagy ha nem bírjuk ki addig, akkor felhívjuk a másikat és nem durcázunk, hogy fel sem hív, pedig én hogy elmesélném neki mi a helyzet. Szerintem ez már amolyan játszmázás, ami nekem nem fér bele.

Ha pl. rossz idő volt és tudom, hogy a férjem több száz km-t vezetett, akkor szoktam neki írni, hogy odaért-e? Ennyi. Válaszol, megnyugszom, majd ha hazaért mesél. Én rosszul vagyok attól is, ha barátnőkkel megyünk valahova és óránként telefonos bejelentkezés van, vagy üzenetváltás. Bakker eljöttünk együtt kikapcsolódni, mindenki együtt él a párjával, nem lehet pár napot kibírni napi egy-egy 10 perces telefonnal? Ha gond van, úgyis a férjem lesz az első akinek szólok. Ez mondjuk az én felfogásom... Nyilván ha az egyik fél igényli, hogy állandóan a hátsójában legyen a párja míg mondjuk ő nem ilyen beállítottságú, az tud problémákat generálni. Kezelni kell.

2022. ápr. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én párszor voltam már konferencián külföldön a párom nélkül, számomra teljesen evidens volt hogy én írok/hívom amikor nekem jó. Minek hívogasson amikor épp kirándultok, strandoltok, stb? Te tudod, mikor van pár nyugis perced... Én kifejezetten nem örülnék, ha valaki (bárki) hívogatna, írogatna amikor tudja jól, hogy nem alkalmas.
2022. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!