Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy segítsek a féltékenységemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segítsek a féltékenységemen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a helyzet, hogy egy másfél éves párkapcsolatban élek, és mindketten fülig szerelmesek vagyunk egymásba.

Viszont van egy állandó félelmem, hogy a párom megcsal. Soha, semmi sem utalt erre, hogy ő ezt megtenné. Nyitott, mindig beszél rólam, mindig dicsekszik velem, stb.. Szimplán félek, hogy ez megtörténik, és ez hatalmas "szégyen", és egorombolás lenne számomra.

Ha bekerül a képbe egy ismerős lány, akinek semmi rossz szándéka sincs, szimplán jófej, és beszélget vele, már az megőrjít. Bármit mondjon, bármilyen érdekes személység is legyen, rögtön magamhoz hasonlítom, hogy "hát én is szeretem az videójátékokat, minek kell ezt egy másik lánnyal megbeszélni."


A legrosszabb az egészben, hogy nekem rengeteg barátom van a másik nemből, és a párom sose mondott egy rossz szót se erre.


És nem szidásokat kérek, tisztában vagyok vele, hogy a fétékenységem beteges és képmutató. Tudom, hogy nem normális, hogy ezt érzem és próbálom mindig elrejteni, hogy mennyire nagy hatással van rám. Nem tehetek róla, hogy ezt érzem, és szeretnék valahogy változtatni a gondolkodásmódomon. És nem azért vagyok ilyen, mert unatkozok, vagy magányos vagyok, vagy nem tudnék mást találni, ha elhagyna engem. Szimplán idióta vagyok és szégyenlem a féltékenységemet, és unom, hogy egy random lányban, kollégájában az ellenséget látom.



2022. ápr. 7. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Minek kell jófejkedjen a lány ha te is ottvagy? Esetleg pont, hogy leplezzék, hogy több van köztuk, megjátsszák elötted, hogy milyen jó haverek...

Lehet exek, akik még összejárnak erre arra

2022. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!