Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hetente kb. mennyit szeretkezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetente kb. mennyit szeretkeztek, elégedett vagy ezzel a mennyiséggel? Mióta vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Nekünk mostanában eléggé lecsökkent, kb. heti 2-re. Én többször igényelném, de a barátom azt hiszem nem, neki ez így jó és ez nagyon zavar :/
2022. ápr. 7. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 4 honapja, es amikor egymasnal vagyunk,heti 3-4x.

Ha nagyon kikeszultunk a munkatol vagy mensizek akkor nem.

2022. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

4 év után lecsökkent többhetente 1x-re

mindketten ludasak vagyunk benne, plusz külső okok nehezítik

egyre jobban zavar, egyre feszültebb vagyok miatta otthon esténként. többször volt már döglöttebb időszak, de mindig sikerült megoldani, most viszont nem igazán látom, hogy lesz megoldva, és valahogy mindkettőnkben kisebb a motiváció, mint régen

2022. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kb heti 1. Nagyon keveslem, nekem is és a páromnak is többre lenne igénye, de mostanában ránk jár a rúd eléggé sajnos.

Volt betegség is, tragédia a családban, rengeteg stressz, ezek miatt nem megy többször. Vagyis fizikailag megy, volt hogy megpróbáltuk de nem volt így túl élvezetes.

Reméljük kijövünk a gödörből és helyrejön.

2022. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3 éves kapcsolat, heti átlag 2.

2 kamasz gyerek a szomszéd szobában, kis lakás, míg elcsendesednek, általában bealszunk... míg csak ketten laktunk, szinte minden nap volt. Most ünnep lett az együttlétekből:) Vagy ha pl hétvégén csak ketten vagyunk otthon, akkor minden alkalmat kihasználunk.

Szeretnénk többet, ha lenne erőnk-lehetőségünk, de alapvetően elégedettek vagyunk így, hogy jó lenne, jó lenne, de ebben a helyzetben ennyi jut.

2022. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 a mennyiség nem lenne gond de minőséggel is vannak problémák.

☹️ Házas 40es

2022. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
11%
Unja már a fejedet meg persze a testedet!
2022. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi kb hetente 3, 4 alkalommal szeretkezünk. De a nagy átlag szerintem 3.

A többszöri alkalmakban több a rövidebb, random egymásnak esés.


7 éve vagyunk egy pár, lassan egy éve házasok.

2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 éve.Mikor össze jöttünk minden nap,volt hogy napi 2x-3x is.Most van már egy gyerekünk ,nyilván nem tudunk olyan sűrűn együtt lenni,de azért még most is van ,hogy minden nap együtt vagyunk.Leg hosszabb kihagyás 3 nap.
2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#5 mi a baj a minőséggel?Nekünk 6 év után is olyan mint elsőnek,ha nem jobb!Meg kell beszélni mi nem jó és változtatni!
2022. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi heti 1x nagyon max 2x vagyunk együtt, az elejétől fogva (néha ki is marad 1-1 hét). Viszont, nem tudom számít-e, de nálunk az együttlét ilyen 45-60 perc előjátékkal és utána összebújással együtt.


8 - 9 éve jöttünk össze.

2022. ápr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!