Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 5 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt,elég sok hullámvölgyet megèltünk már,most viszont pár napja alig keres...?

Figyelt kérdés
Mert hogy az anyjával össze balhèzott,de nem is nagyon volt kedve telefonon se beszélni illetve fura volt eléggé . Nekem viszont nagyon rosszul esik. Azt mondta ma "majd hív" . Össze akar költözni velem meg kiakarunk menni külföldre dolgozni még tegnap előtt is írta hogy minél előbb menjünk ki meg hogy velem akar lenni, de ezek után nem tudom mennyire vehetem komolyan. És bánt hogy nem mondja el hogy mi van....
2022. ápr. 7. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

5 hónap alatt elég sok hullámvölgyet...? Ne beszélj...

Már nem akar veled beszélni? Szerintem ne tervezz vele.

2022. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Sok veszekedés volt de nagyon szeretem:( sajnos nem tudom hogy mire számítsak vele kapcsolatban... Vagy hogy keressem e még ezután....
2022. ápr. 7. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd.
2022. ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akivel ilyen a kapcsolatod az első sarokig való sétát sem érdemes tervezni, nemhogy összeköltözést, külföldet.

Szerinted mi lesz később, ha a legnagyobb szerelem időszakában állandóan veszekedtek, és azt se tudod, hogy mi van vele? Felejtsd el!

2022. ápr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Az első hónap altt sok veszekedés nem úgy hangzik, hogy túl tartós lesz ez a kapcsolat.
2022. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
engedd el
2022. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 hónap alatt már sokat veszekedtetek, hagyd. Ennek az időszaknak a rózsaszín ködben kéne még telnie.
2022. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!