Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csak egy hullámvölgy vagy ennyi volt?

Figyelt kérdés

Én 16 éves voltam mikor osszejottunk, barátom 18, jelenleg 6 és fél éve vagyunk együtt. Rengeteg mindenen vagyunk túl, együtt nőttünk fel, leérettségiztünk, egyetem, munka, már évek óta együtt élünk, igazából nagyon jól megvagyunk. Ő egy szuper pasi, támogat és segít, imádom, viszont úgy érzem meguntam. Egyszerűen izgalomra vágyom, kalandokra, szexre. (Szűz voltam mikor összejöttünk.)

Gyakorlatilag már kapuzárási pánikom van, attól félek, hogy egyszerűen megöregszem és nem próbáltam ki mást, és mi van ha évek múlva mondjuk ki azt amit (talan?) most kéne, de akkor már sokkal nehezebb lesz az ismerkedés és minden.

Tombolnak a hormonjaim? Ez csak átmeneti és pár hét/hónap múlva túl leszek rajta, vagy inkább engedjem el? Annyira nehéz, tényleg nagyon szeretem, nem hiszem, hogy valaha találok még egy ilyen srácot, de mégis vonz a kiváncsiság.


2021. ápr. 1. 14:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Tehát alapvetően a kapcsolat szuper, programokat szervezünk, sosem ülünk itthon, szeretünk együtt lenni, egyáltalán nem unalmas, viszont sosem lesz már olyan, mint az elején és nekem az az izgalmas érzés hiányzik amit akkor éltem át mikor ismerkedtünk. Hiányoznak ezek a kalandok, amikor még izgulsz ha találkoztok és hasonlók. Izgulni szeretnék.
2021. ápr. 1. 14:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban szerelmes vagy még és őt érzed az “igazinak”, akkor próbáljatok ki új dolgokat a szexben

Ha bármi kétséged is van, akkor ne folytasd a kapcsolatot

Én is hasonló cipőben jártam, 17 évesen ismertem meg a párom,még szűzként, évekig együtt voltunk és hiába szerettem,valamit éreztem,hogy hiányzik

Mikor megismerkedtem a mostani párommal, teljesen kiteljesedtem

2021. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretnéd fel sem merülne ez a gondolat. Párkapcsolatban is lehet randizni, kiöltözni, új helyeken, pózokban szexelni. Ezeket először vesd fel neki, ha nem változik semmi, akkor érdemes a szakításon elgondolkozni. Azt viszont jó, ha tudod, hogy az állandó izgalom senkivel nem tart örökké, ha most alapvetően elégedett vagy, akkor jobb nem lesz, csak más.
2021. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tényleg szerelmes vagyok, ha itthon vagyok várom, hogy hazaérjen, ha nem vagyok itthon várom, hogy haza érjek hozzá, minden este átbeszéljük kinek milyen napja volt, mi hogy legyen, szószerint mindent megbeszélünk.

A probléma, amit te is említettél az a szexuális életünk, az első két-három évben szinte minden nap legalább 2-3 alkalommal csináltuk, akár az autóban is ha éppen ránk jött. Majd ez szép lassan lecsökkent kb napi egyre (jó előfordult, hogy egy-egy nap kiakadt, de ez a legjobbakkal is megesik). És nem csak a mennyiség, a minőség is brutál jó volt, azonban az elmúlt hónapokban ez még jobban lecsökkent, a barátom szinte állandóan fáradt, most nincs kedve majd holnap, és lassan fixen heti egynél járunk. Szinte már könyörgöm neki, hogy dugjon meg, szoktam neki szexis képeket küldeni napközben, több szexshopos rucit is összevásárolgattunk az évek során, én tényleg úgy érzem, hogy mindent bevetek, de ő fáradt és ez nagyon rosszul esik.

Természetesen ezt a problémámat is elmondtam már neki, de ő hallani sem akar a szakításról, természetesen ha felhozom a témát mindig megjön a kedve és egy szuper jót szexelünk, aztán minden kezdődik elölről. Egyszer már idegességemben azt mondtam neki, hogy ha ő nem akar velem lenni akkor meg fogom csalni, mire kb csak nevetett, hiszen tudja, hogy nem tenném meg.

Tényleg nem tudom, hogy mit kéne tennem. Nagyon szomorú vagyok, el sem tudom képzelni az életem nélküle.

2021. ápr. 1. 14:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy nekem elég magas a szexuális igényem. Tehát mióta heti egyszer szexelünk azóta napi kétszer legalább önkielégítek, és konkrétan már úgy érzem sokszor, hogy felrobbanok ott alul, annyira szükségem van rá, de persze ha magamnak csinálom az kb semmi ahhoz képest ha vele csinálom. Az ő elmondása alapján azért nincs kedve mostanában, mert én mindig ráerőltetem, de egyszerűen nem értem ez miért probléma, hogy szeretnék vele lenni.
2021. ápr. 1. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez az érzés megjelent, akkor nem fog eltűnni. Elnyomhatod egy ideig, de újból megjelenik. Teljesen természetes a kíváncsiság. Én is voltam ilyen szituációban évekkel ezelőtt. Sokáig küzdöttem az érzés ellen, ellenálltam a csábításoknak, aztán jött valaki akinek nem tudtam. Szakítottam a párommal, és összejöttem az újjal. De nagyon gyorsan rá kellett jönnöm, hogy ez csak a hormonok játéka, és hogy el sem tudom képzelni az életemet a párom nélkül. Szerencsére kibékültünk, bár néha eszembe jut, hogy milyen izgalmas egy új kapcsolat eleje, már tudom mit veszíthetek, és azt soha nem akarom. Tanácsot nem mondok, ez csak egy tapasztalat, vigyél el belőle annyit amennyire most szükséged van. :)
2021. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem hullámvölgy, hanem egy kapcsolat normális menete. Ha úgy érzed, hogy muszáj még egyszer átélned azt, amit annó az első évben átéltél, azt csakis mással tudod megtenni. Nem jön vissza az a tűz, amit a kapcsolat elején éreztetek, és nem is marad úgy örökre soha, senkivel. Hozhatnék rá ezer profán párhuzamot az új kocsi szagától kezdve a kedvenc pulóvered első mosás előtti puhaságáig, de a lényeg mégiscsak az, hogy hiába várod, hogy egyszer újra olyan legyen vele, mint régen. Ez a nagy dilemmája mindenkinek, aki elsőre találja meg az igazit.
2021. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak rajtad múlik, nem kell, hogy a kapcsolat végét jelentse. Valamilyen szinten átérzem a helyzetet, mint valaki, aki szintén fiatalon, első partnerként találkozott egy nagyon jó emberrel, akivel hosszú évek elteltével is jól működnek. Én úgy gondolom, hogy ez egy olyan dolog, amit el kell fogadni, máshogy kell rá tekinteni. Írod is, hogy nagyon jó kapcsolatról van szó, szimplán az a probléma, hogy 6 év után nem új a párod. Hát 6 év után senki se lenne új, fejre is állhat, csinálhat bármit, lehet ő a legjobb pasi a világon, egy szexisten, egyszerűen biológiailag nem úgy működik a szervezet, hogy ennyi év után is megőrül, mintha az első randik egyikén lenne. Egyáltalán nem azt mondom, hogy tunyuljon be az ember, törődjön bele szomorú sorsába, ahogy te is mondtad, a kapcsolatért tenni kell, randizni járni, visszacsempészni az izgalmat, de bármit csinálhatsz, ismeretlen ő már nem lesz neked. Ahogy senki se lenne az ennyi idő után, ezt is érdemes észben tartani. Kérdés, hogy mit szeretnél az élettől, semmi elítélendő nincsen abban, ha izgalmas helyzeteket, új férfiakat, "kiélni" magad, fiatal vagy, hajrá. De akkor azt kockáztatod, hogy lehet a hozzád legjobban illő embert veszíted el, véleményem szerint egy olyan ábrándért, ami nagyon hamis, és amit csak akkor tudsz fenntartani, ha folyton váltogatod a partnereidet. Aztán ki tudja, lehet hogy megnyugszol, csak kell más tapasztalat is. Bár a saját példámból, vagyis pontosabban a pároméból, neki jócskán volt élménye mind kapcsolatok, mind csak szex terén rajtam kívül, de 20+ nővel a háta mögött is az új mindig izgalmas lenne, ezzel nem tudsz mit kezdeni. De gondolom, hogy mint valaki aki megtapasztalta egy hosszú kapcsolat minden szépségét, egy olyan társsal akire mindenben számíthatsz, minden gondolatodat érti, netán családban is gondolkoztok a jövőben, talán mást tartasz az életben értéknek. Vagy mást is. Én azon szoktam elgondolkozni néha, hogy szeretnék-e más férfit a gyermekeim apjának majd, szeretném-e mással ünnepelni a karácsonyt, legyen-e más mellettem, amikor beteg vagyok. És a válaszom mindig egyértelmű. Sőt, van néha, hogy elkalandozik az ember fantáziája, de SOHA nem képzelem el a szex cselekményét máshogy, számomra ez is sokat mond. Nem hiányzik semmi, nekem is fontos szerepe van az intimitásnak az életemben, a jó szexből nem engednék, megvannak az "elvárásaim" is, de ha egy kósza gondolat erejéig eszembe jut más, soha nem "tesz" olyat, amit ne élnék át, innen tudom, hogy csak az újdonság varázsa kábít el, de nem tudnék olyat mondani, ami hiányzik néha. Meg kell tenni a maximumot, egy kis fantáziával meg jó kommunikációval szerintem sok mindent meg lehet valósítani. Ahogy olvasom, te most éppen nem vagy rendesen kielégítve, szerintem ezért teszel ilyen kijelentéseket és vannak ilyen gondolataid. Adj időt a párodnak, írtad, hogy fáradt. Nem kell szőnyeg alá söpörni a problémát, de nem lehet az ember mindig toppon, legyél megértőbb (és ne fenyegesd megcsalással, nálam ez nagyon kiverné a biztosítékot). Stresszes a munkája, vagy változott valami? Nehéz, én is voltam így, hogy teli voltam szexuális energiával, a párom meg egy kimerítő időszakon ment át, ráadásul mástól folyamatosan kaptam a visszajelzést, hogy milyen kívánatos vagyok, de ilyenkor a türelem és a sok beszélgetés, empátia a megoldás, nem a kikacsintgatás. Most meg fordult a kocka, koronavírusos voltam és az utóbbi 3 hétben semmi energiám, elég rosszul esne, ha a párom nem támogatna, hanem inkább félredugna. Szóval a véleményem röviden tömören, hogy ne dobj ki egy szuper kapcsolatot azért, mert szexhiányod van éppen, farkas éhesen is megváltozik az ember. Illetve ha szexeltek is majd újra rendesen, programokat csináltok, randiztok, még szerepjátéknál se elvárható, hogy ennyi év után a párunk ugyanazt a bizsergést váltsa ki belőlünk, mint akkor, amikor az egyetlen dolog amit csinálni akartunk vele az a szex volt. Ő már nem csak valaki, akivel működik a kémiátok, akinek csak a flörtölős, izgalmas oldalát látod, ő már valaki aki meg meri azt is osztani veled, hogy fáradt, hogy most jobban szeretne összebújni, mesélni a napjáról, valaki akinek ismered a hibáit is, akit látsz rossz passzjában, mosod a büdös ruháit.. És hiába érzel néha máshogy, az ismerkedős időszak mindenkivel elmúlna, az a nagyon dögös férfi aki esetleg most ég a vágytól irányodban és érzed a tekintetém, hogy mennyire kíván is csak egy átlagos halandó. Lehet valaki épp úgy érez a párod iránt, mint annó te is, mindent megadna hogy a helyedben legyen.. Legyél inkább te ez az ember újra. Csak hogy mondjak egy boldog sztorit a végére, apukám tavaly ünnepelte az 50. szülinapját. A fél évszázadból majd' 30 évet töltött már anyukámmal, akinek ő az első párja volt. A buliján ott voltak a keresztszüleim is, akik 35+ éve vannak együtt, ott volt a két tesóm, a nagyobbik a barátnőjével, én is a párommal, az unaktesómék szintén a stabil, évek óta tartó kapcsolataikban. A sokadik sör után elöntött egy meleg érzés, hogy azt hiszem én is csak ezt akarom az élettől, semmi többet. Egy jóban-rosszban partnert, akivel utazhatok, aki bár nem új, mégis varázslatos, izgalmas, minden amire vágyok, akire a gyerekeink ugyanúgy felnézhetnek, mint ahogy én is nézek a szüleimre. Egy boldog családot. Mázlista vagyok, hogy fiatalon megtalált a szerelem, és több mint "hajlandó" vagyok lemondani pár lopott óráért egy szinte ismeretlen, új partnerrel cserébe ezért. Apukám egyébként azt mondta, reméli tudom értékelni a páromat annak ellenére, hogy soha nem tapasztaltam a rosszat. Szerintem te se tapasztaltad, se szexben, se társban, de ez ne befolyásolja az ítélőképességedet. Még egy plusz személyes történet, az említett 50. szülinapi dínom-dánomon sikerült úgy összeennem mindent, hogy jól elrontottam a gyomromat sajnos. Még messze voltunk a szállástól, éjjel már semmi sem volt nyitva, amikor éreztem, hogy nagy baj van. Teljesen levert a víz, egy ilyen szituációban minden átértékelődik az emberben (nyilván túlzok, de azért na, szerintem érthető). A párom is észrevette, hogy rosszul vagyok, és ha rajta múlik betörünk valahova, vagy takar, vagy bármi. Szerencsére megúsztuk a balesetet, de a mosdóban szinte könnyeztem, és nem a vacsora miatt, hanem mert akkor éreztem, hogy senki mást nem kívánnék magam mellé.. 😂 Jó talán nem ez a sztori kellett volna a végére, csak azt szerettem volna hangsúlyozni, hogy a szituáció mondatja veled amit most írsz, szerintem. Aztán persze van, hogy mégse egymás mellett kellene kikötnötök, ezt már csak te tudod. ☺️
2021. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy csodálatos összefoglaló volt, még kicsit el is érzékenyültem, minden benne van tényleg. Sok boldogságot nektek örökre :) Meg a kérdezőnek is, remélem megtalálod a lelki békét
2021. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!