Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után tudatosult és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tudatosult és mitől benned hogy megváltozott a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Történt utána változás és ha igen mit tettetek érte?
2022. ápr. 7. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Az első ledegradálo csunya szónál amilyen szintet én nem mernék megütni a párommal mert tisztelem annyira hogy en ilyeneket nem mondok rá. Sőt. En nem is minősítem a masikat veszekedésnél.


Ekkor láttam meg hogy rozsaszin köd nincs az udvarlási szakasz nála eddig tartott.


Hát meglepett rendesen.

Nem győzte bizonygatni ezek utan hogy ez nem a szerelem elmúlását jelenti. Nehezen tért csak vissza a bizalmam abban hogy nem csak használgatni tart. Tett is érte hogy tudjak hinni a kapcsolatunkban.


De attol még átertékelődött már nekem az egész. Már a reálszerelem van es nem a rózsaszín ködös.


Nekem kevés volt én még repkedtem volna a ködben.

2022. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Talán a 3.vagy 4.honapban volt.

1.voltam

2022. ápr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos hát a legtöbb házasságban/lapos kapcsolatban ilyen alkalmakkor fogadják ezt el: [link]


De a hülyék, amint "szerelmesek" lesznek, megint elölről kezdik - logikusan, csak virtusból mindig lejjebb.

2022. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!