Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...

Van egy olyan dolog, hogy a méretem olyan 13-14cm és ez úgy tűnik, hogy elég kevésnek bizonyul.

Sajnos a párom mikor benne vagyok nem érez semmit.

Az elején még jó meg minden, viszont hamar eljön az, hogy nem érez semmit, hogy én benne lennék.

Mondja, hogy valami feszítő érzést érez(csak van benne valami, valaki), de semmi több.

Tök elvagyok keseredve, mert ez volt mindig is a legnagyobb félelmem, hogy kicsi a méretem.

Aztán még ez nem is lenne elég azt mondta, hogy hiába minden, mert ez minden nőnek kevés, illetve kicsi lenne, szóval ezzel nem megyek semmire.

Tök egy semmitérő embernek érzem magam és ez okból kifolyólag önbizalomhiányom is megnőtt sajnos minden irányban az életben.

Egyszerűen nem kérnék én nagyobb méretet(noha tudnék neki igazán örülni) és még csak azt sem kérném, hogy én jobban élvezzem, csak annyit, hogy egy nőnek megtudjam adni ebben az igazi élvezetet.

Hogyan lehet kijutni ebből az állapotból?

Volt már valaki hasonló helyzetben vagy tud ilyen esetről?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. okt. 21. 20:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

En nokent irok. Nem szeretem a nagyot es soha nem is szerettem! Nem keves hidd el, noha nem is nagy, lehet h a partnered tul "nagy" neked. Volt olyan baratnom, aki igenis igenyelte a nagyot mert minden "mas" neki odabent. En pont a masik veglet vagyok, elvezhetetlen szamomra a nagy es vastag.

Ezen tul kell lepned, valtoztatni nem tudsz. Tobb elojatek, huzni-vonni az egyuttletet, tobb oralis szex stb. A minoseget tudod javitani ezekkel.

2016. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért a nőn is múlik a dolog eléggés. gyanítom fiatalok vagytok és a csaj azt hiszi, hogy minden férfi lába között 25cm van. A te méreted átlagos. Lehet inkább ő tág. Ő tud ezzel mit kezdeni, te nem. Hüvelytorna.

Ne keseredj el abszolút nem kicsi, csak átlagos.

2016. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást és külön öröm, hogy nem leszólások jöttek, hanem építő hozzászólások. :)

Nem vagyunk azért már olyan fiatalok.

Neki előttem inkább nagyobb mérettel rendelkező partnerei voltak, volt aki kicsit volt nagyobb, volt akié jóval nagyobb volt.

Ezekkel a férfiakkal nem volt épp olyan hű de érzelemdús a nemodafigyelés miatt az együttlét és én arra következtettem, hogy akkor maga a szervezete és tudatalattija erre állt rá, ezek rögzültek be, hogy nem volt olyan igazán elmélyült testi kapcsolata, csak a vágy nagy volt fiatal korában és az vitte inkább, mert már előttem is volt az, hogy nem nedvesedett.

Nekem a méretem mindig is félelmem volt és ezzel az esettel meg pláne nem tudok magabiztosabb lenni szexuális helyzetekben, mert előre tudom már a kezdésnél, hogy mi lesz a vége.

Tök szar így nekikezdeni, hogy tudod mi lesz a vége.....csalódás.

2016. okt. 21. 21:03
 4/15 anonim ***** válasza:
(Első vagyok) Nem csalódás komolyan, mást a mennyekig fogsz vinni vele nyugiiii :) lehet nem lesz tartós a kapcsolatotok, mert fontos a szex, hogy kerek legyen, de ez miatt soha ne érezd magad rosszul és ne szégyeld!!
2016. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha feszítő érzést érez, akkor nem a méreteddel van baja. Vannak nők, akik ott kevésbé érzékenyek úgymond, én is ilyen vagyok, a hüvelyemnél még a fenekem is jóval érzékenyebb. Viszont simogatással stb stb lehet örömöt szerezni... Vagy ha mindketten nyitottak vagytok rá: anál.
2016. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem speciel a munkatársam említette, hogy a kapcsolatuk kezdetén ő is "lötyögött" egy kissé, mert hát előtte a csajnak valami nála jóval nagyobbal volt dolga egy darabig, de mára viszont meglepően passzentos lett a nőci.
2016. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

Azt írom erre, hogy legyen igazad! :)

Már nem panaszkodni akarok, elfogadtam magam és volt egyfajta önbizalmam minden mellett is szexuális téren.

Ugye ezzel az esettel ez eléggé nullára szaladt. :D

Az a helyzet, hogy maga a szexuális fantáziám, kíváncsiságom, intelligenciám magasnak mondható(volt akiket chaten keresztül is igencsak benedvesítettem :D )

Csak tudod szar az az érzés mikor te a számodra kedves személynek nem tudod azt az örömet és élvezet, azt az élményt átadni megélni vele amit te szeretnél neki.


#5

Az anált már próbáltuk(én szorgalmaztam, aztán ő is benne volt)

Azt nagyon élvezte(velem élvezte csak eddig mindközül), odafigyelve, óvatosan vigyázva rá nagyon jó volt neki.

Szerinte nagyon értek az érintésekhez....

Pont ott és pont úgy érek hozzá bizonyos pontokon ahol és ahogyan pont kell, se több se kevesebb.

Megvan minden tehát és még sincs semmi, pedig aztán maximális odafigyelésem van rá, mert ugye ezt igényli és természetesen érdemli is meg minden szeretett nő.

2016. okt. 21. 21:18
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Lehet tornáztatta magát odalent. :)

Mondtam én is a páromnak ezt az intimtorna dolgot.

Azt mondta, hogy már ő is gondolt rá, de azóta semmi.

Na már most, ha én szeretnék változtatni a dolgokon, akkor nem tudom helyette tornáztatni....

Meg jön olyan dumával, hogy minden nap csináljuk majd, mert ő is igényli, aztán mikor kezdek közeledni meg jön a "mindig azt akarod" duma meg a kifogások.

Próbálkozás nélkül nem lesz megoldás ha jól gondolom...

2016. okt. 21. 21:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ismernéd a nöi izgalom fázisait akkor megértenéd ezt a tipikus jelenséget. Ha a párod is ismerné akkor tudna ellene tenni. Meg kellene tanulnotok, hogy a szex nem csak annyi, hogy beteszem és mozgok benne.
2016. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Köszönöm építő hozzászólásodat!

Persze ezt tudom, de azért köszi, hogy ilyet feltételezel.

Hidd el, hogy volt amikor már fél nappal előtte elkezdtem már úgy jobban közeledni(értsd jól, mert nem csak emiatt közeledek felé)

Megértettem, hogy ha nála ez nem megy egyik percről a másikra, akkor kicsit hamarabb kell elindítani a dolgokat.

Több érintés, puszik, csókok, simogatás.

Fülébe súgok érzéki dolgokat, ezeket most had ne részletezzem, egyszóval ráhangolódik az ember.

Mondta, hogy ő próbál kikapcsolni és ellazulni, de tudom, hogy ez nem így van.

Benne is ott van állandóan, hogy nekem kicsi.

Nekem meg állandóan ezzel jön, hogy ez semmitérő, ezzel nem lehet mit kezdeni, ez egyik nőnek sem elég meg hasonlók.

Volt amikor belenyúlt a nadrágomba, kivette a kezét és a hüvelykujjával és mutatóujjával mutatva a távolságot az arcom elé tette, hogy "csak ekkora!" (persze, akkor lankadt állapotban volt) és ezt többször eljátszotta.

Kérdeztem is, hogy ennek most mi az értelme? Mit akar vele elérni?

Persze semmi válasz.

Igaz, ha a marha eddig nem érezte semminek magát és nincs önbizalma, majd ettől lesz....

Nem panaszkodni szeretnék, csak szar, hogy olyan ember akinek mindent megadnál a világon nem vagy elég és ezt még jelzi is szavakkal és tettekben.

Na aztán én is tudnám mondani neki a testi dolgait, hogy kis mell, lapos fenék meg a többi, de hát miért is mondanám?

Nem értem, ha én tudok tekintettel lenni az ő érzéseire és önbizalmi állapotára, elfogadom úgy és olyannak ami és aki, akkor ezt ő miért nem tudja?

Ezt mikor elmondom neki, akkor persze én vagyok a hülye. :D

2016. okt. 22. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!