Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legjobb az ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb az ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve vagyunk együtt,de sajnos elég messze lakunk egymástól,80-km-re.

És úgy szoktunk találkozni,hogy inkább én megyek hozzájuk,mert én már befejeztem a sulit,és egyenlőre nincs semmi munkalehetőség.Elmegyek 1-2 hétre,és ott vagyok.

De az anyja szerintem nem annyira szeret engem,érzem és látom is rajta.

Nem nagyon beszélgetünk,ha kettesben maradok vele,inkább csend van,és hallgatunk.És ez olyan kellemetlen,próbáltam nyitni felé,de semmi változás.

És mostanában inkább úgy vagyok vele,hogy nem maradok vele kettesben,inkább kimegyek,vagy elfoglalom magam.

Nem tudom igazán otthon érezni magam,nem merek úgy nyúlni dolgokhoz,mint pl:itthon.

Főzni nem szoktam,mert nem annyira tudok még,csak ilyenek h palacsinta,lapcsánka,rántott hús,sült krumpli,rántott sajt.Ezeket megcsinálom.

Feszült vagyok,ha a szülei ott vannak,beszélgetni nem szoktunk az asztalnál sem,ők igen,de én nem.Mert állandóan a munkáról folyik a beszéd,mezőgazdasággal foglalkoznak.

Jóval kevesebbet eszek mint ők.

És az anyja mindig mondja,hogy csak ennyit eszek,meg h vegyek még,de nem érti meg h nem kívánok többet.És már nem tudom,hogy mit mondjak neki.

Mogorva,nem nagyon tud viccelődni.Mással el tud beszélgetni csak velem nem.Mással nevetgél,de velem egyáltalán nem szokott.

Csak ő az aki zavar engem.

Amúgy sem vagyok egy bőbeszédű,inkább visszahúzódó személyiség vagyok.

21/L


2010. szept. 15. 11:38
 1/9 Adryska ***** válasza:

Beszélj erről a pasiddal, hogy neked ez olyan hülye helyzet...

Ha meg nem kérsz a kajából, mondd neki, hogy köszönöm, nagyon aranyosnak tetszik lenni, de tényleg nem fér belém több, majd esetleg később...

De sztem , ahhoz, hogy kijöjjetek vmennyire, neked is kellene nyitni, ha már ő nem teszi...

Próbálj bekapcsolódni a beszélgetésekbe, ha még nem is érdekel, csak lássák, hogy nem vagy kuka, mert lehet sz nem tetszik nekik, hogy nem szólsz semmit...

Meg, ne félj, menj oda az "anyósjelölthöz"bátran és kérdezd meg mit tudsz segíteni, azt nagyon szeretik az anyósok, ha látják benned van a segítési akarat...

Ha azt mondja semmit, akkor legalább mosogass neki, vagy ilyesmi...Majd látja , hogy te nyitsz ő is fog sztem...

2010. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is van hogy így érzem, de aztán meg az anyja nyit felém :O

szerintem beszél meg a barátoddal, hogy úgy érzed hogy nem szeret az anyukája, és hogy ő mit gondol erről, vagyis hogy szoktak e rólad beszélgetni , mondd hogy te szeretnél jobban megismerkedni az édesanyjával, mert úgy csak jobb lenne. meg amúgy én is olyan vagyok h nem eszek sokat, és mindig mondják h csak ennyit eszel? mondd h te lassan eszel és keveset mert szereted kiélvezni az ízeket :D;)

2010. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szoktam kérdezni,hogy segíthetek-e valamit.

De ő úgy van vele,hogy inkább ő megcsinálja,minthogy mondja.Valamikor szokta mondani,hogy mit csináljak,de ez ritka

Szerintem ennyi idő után már nem kellene szégyelnie megkérni dolgokra,ketten hamarabb menne minden.De ő nem olyan!Inkább egyedül csinálja!

Aztán később meg mondja,hogy ezt csinálta meg azt csinálta,hogy milyen fáradt,meg h egy perc megállása sem volt egész nap.

2010. szept. 15. 11:53
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem egyszer mondtam már a barátomnak.Egyszer megkérdezte az anyját,hogy van e valami gondja velem,és azt mondta h nincs csak csendes vagyok,na de én ilyen vagyok.

Nem szoktak rólam beszélgetni,szinte soha,és ezért is érzem azt amit érzek.

Elvannak az ő világukban,és nem is szoktak tőlem sem kérdezgetni pl:szüleimről,vagy más dolgokról.

2010. szept. 15. 11:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel!

Elvileg Te léptél be az életükbe...neked kell magad elfogadtatni!

Esetleg, ha értesz valami kreatív dologhoz lepd meg valami alkalomból az anyósod.

Vagy dícsérd meg egy egy ruháját-virágát-haját stb. Vedd észre, ha fográsznál volt pl.

Segíts be, ahol csak tudsz.

add magad, de próbálj nyitni, mert ha csak ülsz, mint egy krumpli, az elég idegesítő tud lenni.

És nem kell agyonizgulnod magad, ők is emberek...:D Akárcsak a Te szüleid, vagy bárki.

Csak bátran!!:)

2010. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mármint az elsővel értek egyet. :) 22N
2010. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,emberek!

De egyfolytában csak veszekednek.

És hiába várnék egy jó szót,amit még nem kaptam.Mikor a saját férjével sem tud szépen bánni.

2010. szept. 15. 12:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Neki kéne feloldania a feszültséget,mert ő az idősebb,tapasztaltabb,ráadásul a vendéglátó,és te a fia barátnője vagy.Más anyák milyen jóban vannak a "menyükkel".Nincs érzéke hozzád,nem becsül eléggé.Valószínű nem is vagy neki szimpatikus.Ha nem lenne egy tenyeres-talpas nő,hanem olyan érzékeny lenne mint te,akkor jól kijönnétek.Pech.

Ne harcolj a kegyeiért.A szakításnál ő is el fog tűnni.

2010. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De mi a párommal nem fogunk szakítani!

Az anyja meg ilyen,mostmár muszáj beletörődnöm..:S

2010. szept. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!