Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a legjobb ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lassan már több mint 7 hónapja vagyünk együtt barátnőmmel, és eddig teljesen jól meg is voltunk, de mostanában kezd megváltozni :S

Azt mondja az iskola miatt van, és fáradt, de én nem fáradtnak mondanám, inkább mint aki mindent un, olyan általános élet unottsága van :S Nem igazán értem miért.

Sajnos attól tartok, hogy nemsokáig húzzuk, ha így folytatja, bár én nagyon szeretem, de nem tudom hogy ő meddig fogja bírni ezt az állapotot. Hiába próbálok a kedvébe járni semmi sem jön össze. Beszéltünk is már erről, de előbbre nem jutottunk, csak annyira hogy próbálunk nem veszekedni.

Ha bárkinek bármi ötlete van hogy oldjuk meg, vagy mit tegyek szívesen várom. Neki még 1 hónap suli, azt kellene valahogy hogy kibírjuk, remélem nyáron már jobb lesz a helyzet és találkozni is többet tudunk.

(bocsi hogy kicsit hosszú lett)


2009. máj. 18. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég kevés információ. Főleg csak arról írsz, hogy ez az állapot téged hogan érint, és te mit próbáltál tenni. Részletesebben le kellene írnod, hogy miben változott meg a barátnőd, hogy hány éves, hányadikba jár, milyen problémái vannak, történt-e bármi változás körülötte.
2009. máj. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából változás nem, csak annyi, hogy én érettségizek, ő meg még most 11.-es és annyi, hogy most nem tudunk legalább minden nap egy fél órát együtt lenni, mint előtte.

Ezenkívül újra jóba lett egy régi barátnőjével, és azt mondja, hogy a barátnőjének van ilyen nemérdekel semmi kedve és ez ragad rá is át.

Bármi kérdés van pontosítok.

És előre is köszi

2009. máj. 18. 12:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként régebben amilyen sokat vidám volt meg minden most olyan letört, kedvtelen olyan passzív talán ez a legjobb szó.
2009. máj. 18. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is rosszkedvű lennék, ha a páromnak nem jutna rám mindennap egy fél órája, bármennyire is elfoglalt. (Igaz, már rég túl van az érettségin.) Ha lehetséges, a tanulás közben is szánj rá naponta egy kis időt, annyi kikapcsolódás neked is kell.


A másik meg, hogy rengeteg tizenéves szenved ilyenkor depresszió-jellegű panaszoktól. Keresik a helyüket, keresik önmagukat, néha nem találják, befelé nézve csak egy nagy semmit látnak, és össze vannak zavarodva. A hormonok is okozhatnak átmeneti rosszkedvet. Ha megnéznénk a tizenévesek naplóját, azt látnánk, hogy 15-18 éves kor között nagyon sokuknál - főleg lányoknál - tele van olyan beírásokkal, mint: ki vagyok én? Miért élek? Mi célja az életemnek? Vagyok én egyáltalán valaki? - és hasonlók.


És persze lehet depresszió is. Távdiagnózist nem mernék felállítani, de egy orvos nagyon könnyen felismeri ezt a betegséget. (Főbb tünetei: az illető nem képes örülni, semmiben nem talál örömet, még a régi hobbijaiban sem, minden erejére szüksége van ahhoz, hogy megcsinálja a napi feladatait, gyakran alvászavarokkal küszködik, lehet, hogy nehezen tud döntéseket meghozni, szorongásai lehetnek, fáradékony, testzi tünetei is lehetnek, pl étvágytalanság.) Remélem azért, hogy nem ez a baja.


Ha azonban ez a letörtsége periodikusan váltakozna egy feldobott, mindenre képes vagyok-állapottal, akkor azonnal vidd el orvoshoz, és szólj a szüleinek is!

2009. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmmm elég pontosan leírtad az állapotot(második válaszoló) köszönet érte :)
2009. máj. 18. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet nehezére esik elfogadni, h te érettségizel, és nem épp a legjobb "barátnőnél" keres vígaszt...

Szerintem próbáld vele ezt megbeszélni, és ne hagyd,h elterelje a témát..

2009. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁ nemhinném, de azért thx az ötletet :)
2009. máj. 18. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!