Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm átment feministába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm átment feministába egy munkahelyváltás után és teljesen kifordult magából , mit tegyek, hogy megmentsem a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt, minden rendben volt de év elején kapott egy jobb lehetőséget egyik ismerőse által és oda ment dolgozni több pénzért ,aminek én is örültem akkor még.


Viszont azóta főleg az utóbbi 1 hónapban teljesen megváltozott, elkezdett összejárni a kolléganőivel akik az alapján amit mesél teljesen feministák és férfigyűlölők , eleinte csak legyintettem de most már kezd mindent megkérdőjelezni amit csinálok és azt is amit nem és arra utal amit a kolléganői mondanak neki.


Jó ötlet lenne egy legközelebbi találkozójuk alkalmával nekem is odamenni és beszélni velük, hogy ne uszítsanak ellenem a semmire vagy csak olaj a tűzre? Mit tegyek ez ellen?


Teljesen jól elvoltunk és folyamatosan nem csak ellenem de férfiak ellen hangolták, konkrétan még az apját is elkezdte szídni az utóbbi vasárnapi ebéd óta a semmire mert hogy "ahelyett hogy elmosogatta volna a tányért, csak anyu kezébe adta" meg ilyenek.


Igazából csalódás ez kicsit nekem is, hogy ennyire könnyen manipulálták vagy nem tudom mit csinálnak vele de teljesen megváltozott..


2022. ápr. 14. 19:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

A feministák nem férfigyűlölők.


(egy pasi).

2022. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mit kezd megkérdőjelezni azok közül, amit csinálsz?
2022. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Például tegnap délután munka után mondtam, hogy én lenyírom a füvet kint ő meg főzzön valami finom vacsorát arra az volt a válasza, hogy miből gondolom , hogy neki az a feladata hogy vacsorát csináljon csak azért mert nő?


Erre csak annyit mondtam, hogy én is szoktam vacsorát csinálni de ha gondolja nyírja le a füvet ő és főzök én , azon besértődött még jobban és a vége az lett, hogy a mirelit pizzát kellett elővenni miután végeztem a fűnyírással.

2022. ápr. 14. 19:36
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
Lehet kezd kinyílni a szeme :D Veled mi a gondja?
2022. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ki fog dobni
2022. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
4-es vagyok, így érthető.
2022. ápr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
79%

Keress mást vagy alkalmazkodj!

Egyébként nem jó ötlet "beszélni" a barátnőivel ha férfigyűlölők.

Próbálj úgy hatni a barátnődre hogy ne durvuljon el a helyzet.(jól érvelj)

2022. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy semmi gondunk nem volt , teljesen jól elvoltunk és nem úgy kell rám nézni mintha valami hajcsár lennék otthon , hogy mindent ő csináljon..


Közösen vettük ki a részünket a házimunkából , főztem én is , el is mosogattam , stb..


Most utóbbi időben meg konkrétan ha valamire megkérem egyből úgy veszi mintha úgy mondanám, hogy az női munka végezze el..

Nem tudom mivel etetik ezek a munkatársnői de tönkreteszik a kapcsolatunkat..


Filmnézés közben is egyre többször (korábban sose mondott ilyeneket) szídja a férfi szereplőket különböző semmis dolgokért, hogy hogyan bánnak a nőkkel stb.. mintha átmosták volna az agyát és elkezdte volna gyülőlni a férfiakat köztük engem is egyre jobban miközben szeretjük egymást , legalábbis remélem , eddig biztos szerettük egymást


Bánom a napot amikor elvállalta ezt az új helyet.. nem tudom milyen elmebeteg nőkkel került össze de ez felemészt

2022. ápr. 14. 19:40
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem a barátnői miatt ilyen...


Vagy találkozott valakivel ott, aki felkeltette az érdeklődését és jóformán zavarja, hogy az életterében vagy, mert arra van ráindulva.


Vagy pedig ezen a helyen jól keres és most jött rá, hogy nem függ tőled anyagilag, ezért becsicskulni sem akar semmilyen formában

2022. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Költözz el egy időre. Akkor kiderül mi lesz. De szerintem, nagyon befojásolható a Barátnőd. Nem tudsz mit tenni. Ha oda mész az összejövetelekre az csak olaj a tűzre.
2022. ápr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!