Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve jegyesek vagyunk.


Az elején nagyon szenvedélyes volt a kapcsolatunk, de voltak problémáink az ágyban.

Ezeket a problémákat az utóbbi időben ki tudtuk küszöbölni, de sajnos jött más, egy nagyobb probléma, mégpedig a munkahelyváltás.


A párom ideje java részét a munkahelyén tölti. Napi 3-4,5 órákat utazik a munkahelyére, és alig tudunk beszélni néhány szót. A szex már szóba sem jön hétköznap, és hétvégén is gyorsan le akarja zavarni.


Ez engem nagyon zavar. Úgy érzem, hogy nem vesz emberszámba, hogy már nem akarja megismerni a testemet, nem akar szeretkezni, csak bszni és lezavarni mindent 5 perc alatt...


Tudom, hogy megértőnek kell lennem, de mindeközben azt is észrevettem, hogy nem néz a szemembe, kerüli a szemkontaktust, és csókolózni sem szoktunk, és csak akkor ölel meg, ha szexelni akar.


Beszéltem neki róla, de azt mondta, hogy rémeket látok, majd mégis egyetértett h valami változik, de erre nem mondott semmit, hogy szerinte mi az vagy hogyan kéne kezelni. Helyette Deadpoolról beszélt meg az új Stephen kingről...


Van egy fétise, amit hétköznap kedvcsinálóként bevetek, de még ez sem nagyon indítja be.


Elsősorban olyan emberek válaszát várom, akik voltak hasonló helyzetben. Mi lett a végkifejlet? Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 28. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, én nem sok jót sejtek :/ Gondolom nem kell kifejteni, miért. Az jó, hogy felhoztad neki a dolgot, de pl ha megcsalna, azt úgyse fogja elmondani. Szóval, addig legyél a kapcsolatban, amíg Neked jó így, ne hozzá igazodj.
2017. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is ez van...tegnap már benyögte hogy már a szakításon gondolkodik.
2017. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem ez màr egy kapcsolat végét jelzi !Az exem hasonlo volt uj meló és kb1hétre rà màr csak szinte szexet akart utàna még azt sem !
2017. máj. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!