Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szomszedcsajok miatt állando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszedcsajok miatt állandoan feszélyezve érzem magam a sajat otthonomban, mert a páromat ők érdeklik. Hogyan érezhetném jol magam?

Figyelt kérdés

Mar kora reggel alattunk beszélgetnek lent a teloban a csajok, mikor én még csak kómában vagyok és szótlan(minden felhallatszik meg le az erkelyünkről), a barátom meg szereti az ilyen élénk energiadus eleven nőket es reggelente azt hallgatjuk ahogy ők kacarásznak stb és meg a teljea ellenpélda hogy alig pislogok beszélek.


Ma meg buliznak kacagnak is zene minden van, en meg ráadásul lázasan vagyok itthon es beteg. Es megint azt fogja érezni a barátom hogy inkább lenne velük ott mint velem.


De felém nem ezt mutatja, hanem szoliradizál filmeznénk is, de megy a buli és rezegnek a szekrények is ők meg énekelnek.


Nagyon rosszul érzem magam igy a barátommal. Nem szeretném ha jönne hozzám de akkor meg balhézik ha nem jöhet. Hozzájuk nem lehet menni ill nem akarok a szüleihez menni (mamahoteles)



#mások vonzóbbak
2022. ápr. 14. 20:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez meg hab a tortán ha megkérem hogy ne jöjjön egész éjszakas balhét képes ilyenekbol csinalni.
2022. ápr. 14. 20:46
 12/18 anonim ***** válasza:
80%
Honnan veszed, hogy ő a szomszéd csajokhoz kívánkozik, mondta? Nem lehet, hogy ezt a kisebbrendűségi komplexusod érezteti veled?
2022. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ismerem. Olvasok már mindent.
2022. ápr. 14. 21:02
 14/18 A kérdező kommentje:

Egy pelda

Mikor őket hallgatja mosolyog. Mintha ott penne velük. Fülel is kimondottam hallgatja őket meg minden aprobb rezdules amikbol en mar simán olvasok nála. Meg szerintem ahogy szépen megtanultam olvasni az exek mellett.

2022. ápr. 14. 21:04
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Tehát: nincs semmi baj, ezért csinálsz. Oltári hisztit kerekítesz abból, hogy áthalatszik a szomszéd, és valami mondvacsinált okkal balhézol a pasiddal.
2022. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Szóval találtál egy jó pasit, aki kifejezi az érzéseit, odafigyel rád, szeret téged és hűséges. Szóóóval balhézni kezdesz, mert SZERINTED inkább a szomszéd lányokkal lenne. Oké.
2022. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem költözz tanyára, ott 1 km a következő szomszédig, aztán levan a gond.
2022. ápr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Más pasival nem volt ilyen hogy a szomszedok érdekelnék.
2022. ápr. 15. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!