Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik már 15-20 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már 15-20 éve együtt vannak, valahol már unalmasnak tartják együtt a szexet, csak ezt nem mondják ki? Abból indulok ki, hogy annyi idő alatt már mindent ki lehetett próbálni, többször is.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 15. 21:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
mással sem lenne másabb. Ha veszel egy új elemesbrokit attól az még ugyanolyan elemesbroki marad.
2022. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Hogy is fogalmazzak...

Több százszor ettem már pizzát, mégis ugyanúgy szeretem és élvezem, ahogyan vannak zeneszámok, amiket milliószor hallottam már, mégis mindig jól esik meghallgatni.

2022. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Valahol érthető példák.
2022. ápr. 15. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyre jobb a férjemmel a szex…! :)
2022. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
20 éves kapcsolatoknál már nem a szex a kapcsolat alapja...
2022. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszokat.


Nekem egy ilyen kapcsolat nehezen elképzelhető, mert sosem voltam még együtt ilyen hosszú ideig egy nővel sem. Ezért tettem fel a kérdést, hogy miként miként vannak a dolgok. Mire számítsak, ha megnősülök. Stb.

2022. ápr. 15. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem szexelek már vele, de nem az unalom miatt, hanem mert már nem szeretem és ezért jól megdolgozott. Elválni nem tudunk, más férfire vágyok évek óta. Amúgy igen, amíg szexeltünk, az is unalmas volt már.
2022. ápr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem is unalmas, hanem inkább megszokott. Mert való igaz, már újat nem tudunk mutatni nagyon a másiknak, viszont ennek ellenére még mindig élvezetes.
2022. ápr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En a szexet alaovetoen szeretem,sose unom meg .
2022. ápr. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Most kicsit vulgáris leszek. Egy jó szopást vagy egy jó nyalást szerinted meg lehet unni? Vagy meguntad már a maszturbálást?

A szexben nem az az egyedüli élvezet, hogy újdonság. Ami jó érzés, azt az ember szívesen csinálja általában. Az pedig pozitív is tud lenni, hogy ismeritek egymást és összeszoktatok. Csak az én szeszélyemen múlik, hogy 5 perc alatt gyorsan elélvezünk, vagy egy óráig húzom. Nem kell irányítani, hogy feljebb, lejjebb, beljebb, pontosan tudja, hogy mit és hol. Minden érzékeny pontot ismerünk tetőtől talpig.

2022. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!