Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihűlni hagyni a dolgot ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlni hagyni a dolgot ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy ideje, sokat jártunk össze, szerelem volt első látásra mindkettőnknek. Csodálatos randijaink voltak, azt éreztem hogy igen, ő az aki felemel, aki betölti bennem mindazt amit eddig csak kerestem.


De ugye semmi sem arany ami fénylik, azaz volt egy kis bökkenő a dologban. Ő még együtt élt a volt barátnőjével, mivel nem tudtak külön költözni egyből.

Ez nekem kissé kényelmetlen volt, de igyekeztem nem is észre venni a dolgot.

Teltek múltak a hónapok, a kapcsolatunk szépen formálódott, jól elvoltunk bár itt azért érezhető egy kis ferdítés. Sokszor szült vitát ez az élethelyzet. Szerinte túlaggódom, rémeket látok.

Nekem nagyon nem volt jó amikor ha elmentem hozzájuk az előző barátnő ott van, vagy épp elmegy addig valamerre amíg ott vagyunk. Ez ment hónapokig.

Viszont egy hete talált új albérletet a nő, ki is költözött 2 napon belül.


Rosszul érzem magam, mert az utóbbi 2-3 hétben nagyon elvesztettem az érdeklődést a barátom iránt. Olyan volt mint egy ébredés, hogy jézusom nekem ez így nagyon nem jó már. Most hogy kilépett a volt barátnő, nem érzem ezt máshogy. Pedig szeretem és nagyon kitartottam, a barátom ezt nem érti mi történt hirtelen most...

Nagyon bűntudatom van ezért.

Most kezdhetnénk új lappal, de azt érzem nem megy. A barátom meg nem érti mi a franc bajom van, szerinte ez már a múlt és ideje előre menni.


2022. ápr. 16. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Hónapokig úgy jártál össze vele, hogy az "exével" lakott, konkrétan abba a lakásba jártál fel? A barátod nagyon ügyes pasi, maradjunk ennyiben.
2022. ápr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam volna kihűlni, hanem össze sem jövök vele. Nem hiszem, hogy magyaráznom kéne az okát.
2022. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"azaz volt egy kis bökkenő a dologban."


Hát tényleg csak egy egészen pici 😂

Egyébként semmi meglepő ebbe.

Most, hogy már nyugodtan lehetne együtt lenni, így már uncsi, el is veszítetted az érdeklődésedet.

2022. ápr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem tudtak külön költözni egyből.

Ez nekem kissé kényelmetlen volt, de igyekeztem nem is észre venni a dolgot.

Teltek múltak a hónapok


Miért van bűntudatod, és mi a kérdésed?

2022. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4

Azért, mert mostanra teljesen kiégtem. Elbizonytalanodtam hogy szeretném-e ezt még folytatni.

A baratom részéről minden rendben lenne, csak én akadtam meg.

2022. ápr. 16. 13:34
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Miért van bűntudatod?

Úgy néz ki, ez ennyi volt. Nem elég, ha csak te akarod, vagy nem jó, ha nem egyszerre akarjátok.

2022. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mostanra tudatosult bennem, hogy ezt így tényleg nem szeretném folytatni. Nem volt ez a helyzet olyan derűtlen, na de még is ki tudna úgy nyugodtan lenni hogy a párja az exével tölti a mindennapokat?

Persze megértem az okokat, de voltak itt ferdítések, nem őszinte válaszok.

Sok konfliktust szült ez köztünk, most pedig háborog, mert nem érti mi bajom.

Bűntudatom pedig ezért van épp, mert valami eltört bennem, nem tartottam ki, és fogalmam sincs hogy közöljem ezt neki úgy hogy ne fájjon vagy ne háborodjon fel.

Sajnos túl sok hónap és ígéret hangzott már el.

2022. ápr. 16. 13:48
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt még megjegyezném, hogy a nőnek lett volna több alkalma is elmenni, mégsem tette egyből.
2022. ápr. 16. 13:49
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden a férfin múlt. Ő tartotta ott a nőt/engedte, hogy ott legyen, és nekd nem adta meg, amit szerettél volna.


Sajnos túl sok hónap és ígéret hangzott már el.

2022. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem első látásra ?

Én már itt problémába ütköztem, azt hittem, a felnőtt emberek kinőttek már az ilyen butasagokbol. Nem igaz, hogy nem lehetett volna megoldani, hogy külön lakjanak.

Plusz, ha előtted már rossz volt a kapcsolat, korábban is elköltözhetett volna, ha meg miattad mentek szét, valószínűleg te is úgy jársz majd vele…

2022. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!