Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihűlni hagyni a dolgot ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlni hagyni a dolgot ilyen miatt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy ideje, sokat jártunk össze, szerelem volt első látásra mindkettőnknek. Csodálatos randijaink voltak, azt éreztem hogy igen, ő az aki felemel, aki betölti bennem mindazt amit eddig csak kerestem.


De ugye semmi sem arany ami fénylik, azaz volt egy kis bökkenő a dologban. Ő még együtt élt a volt barátnőjével, mivel nem tudtak külön költözni egyből.

Ez nekem kissé kényelmetlen volt, de igyekeztem nem is észre venni a dolgot.

Teltek múltak a hónapok, a kapcsolatunk szépen formálódott, jól elvoltunk bár itt azért érezhető egy kis ferdítés. Sokszor szült vitát ez az élethelyzet. Szerinte túlaggódom, rémeket látok.

Nekem nagyon nem volt jó amikor ha elmentem hozzájuk az előző barátnő ott van, vagy épp elmegy addig valamerre amíg ott vagyunk. Ez ment hónapokig.

Viszont egy hete talált új albérletet a nő, ki is költözött 2 napon belül.


Rosszul érzem magam, mert az utóbbi 2-3 hétben nagyon elvesztettem az érdeklődést a barátom iránt. Olyan volt mint egy ébredés, hogy jézusom nekem ez így nagyon nem jó már. Most hogy kilépett a volt barátnő, nem érzem ezt máshogy. Pedig szeretem és nagyon kitartottam, a barátom ezt nem érti mi történt hirtelen most...

Nagyon bűntudatom van ezért.

Most kezdhetnénk új lappal, de azt érzem nem megy. A barátom meg nem érti mi a franc bajom van, szerinte ez már a múlt és ideje előre menni.


2022. ápr. 16. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi zavar? Hogy ezt az együttlakást se a csávó szüntette meg. Ha a csaj végre nem lép, még ma is ugyanez lenne. Nem volt töke, nem bizonyította tettekkel, hogy tényleg neki fontos ez a kapcsolat. Gratulálok neki, jól eltolta. Szerintem érthető a kiábrándultságod.
2022. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11

Pontosan így van.

Sose merte elküldeni hiába az ő lakása, nem tette egyszer sem. Sajnálta a volt nőt vagy nem tudom, de ennek az egésznek se eleje se vége már.


Most már csak azt nem tudom hogy foglaljam mindezt érthető mondatokba neki, mert akár hányszor felhozom ő nem érti, dühös lesz és engem okol hogy nem tartottam ki. Amit valaki feljebb is írt, hogy "már nem érdekes nekem". Rohadtul nem erről van szó pedig. Kiábrándultam sajnos, és igen valóban nagy volt a tűz így felnőttként is.

2022. ápr. 16. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Pedig hidd el, hogy arról van szó, hogy már megkaptad, nem kell hajtani érte, már nem olyan izgalmas. Mint a kisgyerek amikor megkapja a hőn áhított játékát, játszik vele, aztán a doboz aljára kerül. Kicsit olvass utána ennek a jelenségnek.
2022. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Ha csak játszottam volna vele, összefeküdtem volna vele 1x 2x és ennyi. Akkor nem tolom hónapokig.

Nekem inkább a bizalom és a stabilitás amit megtörve érzek. Nem sokat tett azért hogy elmenjen a nő, pedig lettek volna lehetőségek.

Biztosan rossz ember vagyok ezért tudom, nagyon rosszul vagyok az egésztől.

Nem tudom más mit tett volna a helyemben ennél többet.

2022. ápr. 16. 19:07
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

A csávó a gaz, meg hogy bekajalod a meséjét.

Nem vagy rossz ember, ő hiteti ezt el veled.


Ui:

A csávó nem szeret, kenyelmes vagy neki, fájdalmat okozott neked

Olyan meg nincs hogy valaki sajnalatbol lakik valakivel, pláne ha van egy szerelme

Rendesen hülyére vesz téged a srác :D

Én dobnam, mert ez alapból nem volt egy egészséges kapcsolat, de nálad sincs minden rendben, ha szerinted ez belefér…

2022. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rendre hülyének voltál nèzve. Ne neked legyem itt bűmtudatod.
2022. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!