Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani ha lesi a nőket es letagadja? Szoval hülyének néz

Figyelt kérdés

Meg akartam kérni arra hogy legalabb a jelenletemben ne lessen másokat, illetve ami inkább gyakori nála hogy amikor egy nő neki teszi magát vele flörtöl, ő csak a tekintetével bámulásával viszonozza azt, es igy adja a másik alá a lovat.


Kertem erre is hogy ne viszonozza amikor egy nő neki játsza magát, letagadja. Nem lehet vele ogy megbeszélni sem, a kérésemet igy figyelmen kivul is hagyja.


Es elkezd visszatámadni hogy szerinte en lesem a pasikat (ha ránézek csak egy emberre aki felolem nő is lehetne annyira nem erdekel es nem lestem), aztán elkezd féltekenykedni megvádol és elkezd balhézni leordítani es terrorizál es nekem kell azt bizonygatni hogy de én szeretlek és hűséges vagyok, abbol hogy én kertem arra ne viszonozza a jelenlétemben a flörtöket.



Egyéb bajom nincs, nem csal meg, megbízhato, támasz a kapcaolqtban, lehet vele tervezni is stb, azert is vagyok vele mielott itt a szakitást javasolnák, mert nála csak rosszabbak vannak. Ő nagyon sokminden másban felülír nagyon de nagyon sok "férfit"

Nem akarok mással vesződni sokkal nagyobb bajok miatt!


Mit tegyek olyan szitukban amikor bámul valakit? El se tudtam legutobb rohanni, mert étteremben ment a szemezés, es nem akartam jelenetet.


Megoldást keresek.



2022. ápr. 16. 17:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Figyelmen kívül hagyja a kérésedet, tiszteletlen és ordibál veled. Nem hiszem hogy nála csak rosszabbak lennének:)
2022. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Vedd elő a telefonodat, és onnantól kezdve ne nézz rá.


Megváltoztatni nem fogod tudni, elhagyni nem akarod, az az egyetlen opciód, hogy lenyeled.


(Amúgy úgyis meg fog csalni, csak idő kérdése.)

2022. ápr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Senkit nem csalt meg. Meg ő sem kívánná magának hogy megvcsalják. Szoval ő az, aki elobb szakit.


1 és igen.

Más pasiknak is majd kitekeredik a nyaka más nòkre eleve, plusz meg is csalnak hazudnak is, vagy tervezni se lehet veluk vagy csak kihasználnak nem szeretnek.

Komolyan még ő viszi a pálmát.

Szeret, tenyerén hordoz, megbízhato, neten sincs, nem tart talonokat sem, a telojához pont is adott nem is kertem, stb nagyon korrekt a többi aljadék férfi mellett.

2022. ápr. 16. 17:49
 4/22 A kérdező kommentje:
*pint
2022. ápr. 16. 17:49
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az én párom nem bámul nőket mellőlem. Lehet nélkülem igen, de megadja a tiszteletet hogy mellettem nem. Nem azt mondom, hogy szararc a párod de azért erős kijelentés, hogy nála csak rosszabb létezik. Ezzel ne áltasd magad..
2022. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát nézz szét a neten, az életben, a tarskeriken stb.

Ne tegyunk mar ugy mintha millio korrekt normalis ferfi rohangálna aki plane szeret is és meg te is őt.

A millio az az inkorrekt.


Ott tartok hogy megbecsülöm csak folyamatosan provokál. Nyaralni nek merek vele elmenni, mert a recepciossal is "nyáladzana" ennyi erovel.

2022. ápr. 16. 17:53
 7/22 A kérdező kommentje:
*még te is
2022. ápr. 16. 17:54
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szétnéztem. Pont ezért mondom, hogy ne mond már hogy ennél csak rosszabb van. Mert pl az én párom nem kiabál velem se nem nyáladzik másokkal mellettem. Szóval de, van jobb csak te azzal nyugtatod magad hogy nincs. Nem rosszból mondom…csak sajnállak, hogy inkább megalkudsz és még magadnak is hazudsz, közben meg nem mersz elmenni vele mert attól félsz hogy kit néz meg. Azért nem ez a normális.
2022. ápr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De ha korrekt is valaki akinek en nem is kellek?


Ez nem igy mukodik hogy dobjad majd lesz jobb. Nem. Nem volt eddig nekem jobb. A többi bőven rosszabb volt.

2022. ápr. 16. 18:00
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire hihetetlenul tokeletes es tok mindegy mit irunk mi a fenenek irtad ki a kerdest?
2022. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!