Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani ha lesi a nőket es letagadja? Szoval hülyének néz

Figyelt kérdés

Meg akartam kérni arra hogy legalabb a jelenletemben ne lessen másokat, illetve ami inkább gyakori nála hogy amikor egy nő neki teszi magát vele flörtöl, ő csak a tekintetével bámulásával viszonozza azt, es igy adja a másik alá a lovat.


Kertem erre is hogy ne viszonozza amikor egy nő neki játsza magát, letagadja. Nem lehet vele ogy megbeszélni sem, a kérésemet igy figyelmen kivul is hagyja.


Es elkezd visszatámadni hogy szerinte en lesem a pasikat (ha ránézek csak egy emberre aki felolem nő is lehetne annyira nem erdekel es nem lestem), aztán elkezd féltekenykedni megvádol és elkezd balhézni leordítani es terrorizál es nekem kell azt bizonygatni hogy de én szeretlek és hűséges vagyok, abbol hogy én kertem arra ne viszonozza a jelenlétemben a flörtöket.



Egyéb bajom nincs, nem csal meg, megbízhato, támasz a kapcaolqtban, lehet vele tervezni is stb, azert is vagyok vele mielott itt a szakitást javasolnák, mert nála csak rosszabbak vannak. Ő nagyon sokminden másban felülír nagyon de nagyon sok "férfit"

Nem akarok mással vesződni sokkal nagyobb bajok miatt!


Mit tegyek olyan szitukban amikor bámul valakit? El se tudtam legutobb rohanni, mert étteremben ment a szemezés, es nem akartam jelenetet.


Megoldást keresek.



2022. ápr. 16. 17:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Majd egy uj meg nem lesi a nőket elottem hanem megcsal. Na sokra mennék.
2022. ápr. 16. 18:00
 12/22 A kérdező kommentje:
10#Megoldás a kerdes. Ott abban a szituban MIT TEGYEK?
2022. ápr. 16. 18:01
 13/22 A kérdező kommentje:
Lesik egymást. És en mit csináljak?
2022. ápr. 16. 18:01
 14/22 anonim ***** válasza:
97%
A mostani is megcsalhat, de naiv vagy
2022. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes, azt kell megtalálni akinek a “hibáit” eltudod fogadni. Én nem tudnék úgy élni, hogy nem merek elmenni a párommal sehova mert attól tartok másokkal fog flörtölni és szerintem te sem. Ha többször mondtad neki és továbbra sem tisztel annyira hogy nem melletted csinálja akkor nem fog akármit is csinálsz. És valószínűleg te sem tiszteled magadat ha ilyeneket vonzol be.
2022. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

14 Lehet Neked hihetetlen hogy egy pasi hű hát szánalmas. Nekem nem hihetetlen hogy a barátom hű. Van elég tapasztalatom sajnos. Nem naivan irom.


15 köszi ez elgondolkodtato, hogy valoban ott tartok hogy nem akarok elmenni a párommal lassan sehova.

2022. ápr. 16. 18:06
 17/22 anonim ***** válasza:

Égesd le a csaj előtt!

Legközelebb meggondolja.

2022. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy, aki féltékeny az alsóbb emeleten lévő lányok nevetésére?
2022. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha melletted jelez” a nőknek, adja alá a lovat” az adná is a…. Gondolkozz már el..

az én párom sem csinál ilyeneket, meg elég sokaknak… szóval vannak jobbak. Igaz nem egyszerű találni.

2022. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Ki milyet szakít, olyat szagol..

Gratu! :)

2022. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!