Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a páromat, hogy jobban megnyíljon nekem?

Figyelt kérdés

20/N vagyok a párom meg 23/F és két éve vagyunk együtt. Még mind a ketten a szüleinél lakunk, de viszonylag sűrűn együtt vagyunk. A pàromnak a családja elég fura és azt a keveset, amit a gyerekkoráról mesélt, nekem abból az jött le, hogy elég nehéz gyerekkora volt.

A párom nem sokat mesélt róla, valamiért tereli a témát, ha a múltjáról kérdezem, nagyon ritka az, ha megnyílik, akkor is látom rajta, hogy nem szívesen meséli el.

Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy pár hete kijelentette, hogy ő elmegy egy pszichológushoz. Nem igazán értettem ezzel egyet, mert szerintem azért nincs ezen a szinten, de úgy voltam vele, hogy ha ez kell neki, akkor támogatom.

Ami viszont zavar, hogy szinte semmit nem mesél róla, ha megkérdezem miről beszélgettek, akkor csak ilyen általános dolgokat mond, hogy család, munka, de semmi konkrétumot. Az zavar a legjobban, hogy ha vad idegennek mer őszintén beszélni, akkor nekem miért nem.

Nagyon sok mindent nem mond el, ami vele történik. Például múltkor, amikor valamiről beszélgettünk véletlenül elszólta magát, hogy ő két hete volt a keresztapjánál, beugrott hozzá, amikor meg kérdeztem, hogy ezt eddig miért nem mesélte, akkor annyit mondott, mert nem volt az eszébe.

Èn mindent elmondok neki, hogy mik történnek velem, szerintem két év után elvárható lenne, hogy közlékenyebb legyen az ember a párjával. Vagy én gondolom rosszul ?



2022. ápr. 16. 18:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ami nálam kiverte a biztosítékot, hogy pár hete kijelentette, hogy ő elmegy egy pszichológushoz."


Ez nagyon szomorú hogy "kiverte a biztosítékot", mert pont hogy meg akarja oldani a problémáját, közeledni akar feléd, meg akar nyílni, ezért választotta ezt az utat, amit sokan nem mernek meglépni egyébként...

Ha például elolvasnád valamelyik könyvet akár a "Terapeuta esetei" akár bármelyik sorozatból, megértenéd: miképpen segít egy pszichológus.

2022. ápr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!