Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátumot adtam a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátumot adtam a férjemnek, de nem vesz komolyan. Te mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

6 éve együtt, 4 éve házasok. Mindketten dohanyoztunk, amikor megismerkedtünk, még akkor megígérte, hogy leszokik. Én megtettem (bár hozzáteszem, nem cigiztem túl sokat, míg ő kamaszkora óta, elég keményen), ő párszor megpróbálta, de úgy érzem, igazából nem is akarja. Azóta is dohányzik, hiába könyörögtem, kértem szépen, csúnyán, veszekedtem, semmi eredmény.

Most szóltam, hogy ha nem szokik le év végéig, akkor elválunk. Választania kell, vagy én vagy a cigi. Inkább leszek elvált, mintsem özvegy...

Az előbb megint kiment rágyújtani és megkerdeztem, szándékában áll-e egyáltalán leszokni, azt mondta, nem. Nem vesz komolyan. Meg tudnám leckéztetni valahogy? Nem szeretnék válni, de ez így nem állapot 😔


2022. ápr. 17. 20:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudsz mit csinálni, felnőtt ember, azt csinál, amit akar. Ha ennyire zavar a dohányzás, akkor nem kellett volna hozzá menni.
2022. ápr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Érdekes, akkor jobban szereti a cigit, mint Téged?

Amúgy mennyi az annyi?

Miért akarod, hogy leszokjon?

Úgy néz ki, egyedül nem fog neki menni, ha pedig nem akar segítséggel leszokni, akkor nem is fog, hiába a fenyegetőzés.

2022. ápr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

Azért ez válóoknak szerintem meredek. Már bocsi, de ha akkor nem zavart mikor összejöttetek. Attól még lehet jó ember. Az apám is tizenéves korától szívja anyám pedig sokszor veszekedett is vele emiatt, aztán 2x le is szokott majd titokban vissza, na ekkor anyám kiakadt - mégsem vált volna emiatt sosem. Szerintem ez legyen a legnagyobb bajod vele az életben. Örülj, hogy nem alkoholista, nem ver, nem csal. Sokkal nagyobb problémák vannak ennél az életben.


Ha mindenaron meg akarod leckéztetni, akkor csinálj te valami olyat ami neki nem tetszik és kiakadna (na persze ne megcsalás legyen 😁 ). Mondjuk fesd be a hajad olyanra ami neki nem tetszik, hordj olyan ruhát, vagy válassz valami legális de szintén káros szenvedélyt. Megmondod neki, hogy akkor hagyod abba ha ő is.

2022. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"szóltam, hogy ha nem szokik le év végéig, akkor elválunk. Választania kell, vagy én vagy a cigi. Inkább leszek elvált, mintsem özvegy...

Nem vesz komolyan. ... Nem szeretnék válni,"


Ultimátumot adtál. Nem szeretnél válni. Mire számítottál? Most már te vedd magad komolyan, vagy ne csodálkozz, ha ő se vesz komolyan téged.

2022. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az az ultimátum, hogy elválsz, ha nem szokik le. De nam akarsz elválni. Akkor mégis miért venne komolyan?
2022. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valj el. Úgy ismerted meg hogy cigizett. Most cigizik és nem jó neked pedig ezt választottad
2022. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#2-es, én is pontosan így értelmezem: ha nem szokik le, akkor azt jelenti, jobban szereti a cigit, mint engem.

#3- Amikor összejöttünk, nem zavart, mert én is cigiztem, azt mondta, majd együtt leszokunk. Én megtettem, ő nem. Eltelt 6 év, azt hiszem, elég türelmes voltam... Köszi a tippet, ezt el fogom játszani 😁

2022. ápr. 17. 21:31
 8/21 anonim ***** válasza:
87%

"még akkor megígérte, hogy leszokik"

Azt is mondta, hogy mikor?

És téged csak most zavar? Miért voltál türelmes, főleg úgy, hogy "könyörögtem, kértem szépen, csúnyán, veszekedtem"?

2022. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%

Tedd ki a holmijat a haz ele :D

Ha ove a lakas akkor neccesebb..de vt aki megcsinalta 😂😂


Amugy mi evszakonta 1x azaz 1evszak 1doboz. De csak evszak kezdeten, gyujtunk ra. Utana NEM. Es a cigi tabu az ev tobbi reszen.


Kizarolag utcan. Lakasban tabu a cigi!


Hozzatok ilyen kompromisszumot.


Nekunk evek ota megy.


Evszak kezdete 1doboz.

Utana semmi.


Kovi evszak: 1 doboz.

Elfogy. Ismet nincs!


Ez total jol mukodik nalunk !!

Es nem erezni egyikonkon se h Dugi Bagozna! Nem csapjuk be magunkat.


2022. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Minek jöttél össze vele, pláne minek mentél hozzá, ha ennyire zavar a cigi?? Őszintén nem értem. 2 év után összeházasodtatok úgy, hogy ő még mindig nem szokott le. Kérdezem én: minek? Megpróbálta, nem ment. Te elfogadtad őt így, hogy dohányzik, most meg ultimátumot adsz, hogy elválsz, ha nem szokik le, miközben valójában nem is akarsz válni. Teljesen logikátlan.

Mondjuk ha engem állna neki válással zsarolni a férjem egy olyan dolog miatt, amiről az első perctől tudott, amivel együtt elfogadott és mindezek ellenére is összeházasodott velem, lehet ráadnám a kabátot és megmutatnám merre találja az ajtót. Azért na.. Nem menetközben szokott rá a semmiből, pontosan tudtad, hogy cigizik. Eleve hozzá se kellett volna menned. Ha meg alapból jó ember a másik, szeretem, jól kijövök vele, megért és a társam mindenben, biztos eszembe nem jutna elválni pusztán a cigi miatt, de ha téged ez ennyire zavar, akkor válj el, legalább neki is esélye nyílik olyan nőt találnia maga mellé, aki olyannak szereti, amilyen és elfogadja őt úgyis, ha dohányzik.

2022. ápr. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!